2752
2734

اگه نامزدتون بنا به صداقت یا دهن لقی از اکسش پیشتون حرف بزنه (حرفای مثبتی هم راجبش نزنه حتی) و سعی کنه حساسیت شمارو زیاد کنه گریه نمیکنین؟

من کل شبو گریه کردم الان بهش بگم میگه تو خیلی ضعیفی که بخاطر همین چیزی اینهمه گریه کردی

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینجور مواقع زود بگو حق داری، منم حالتو درک میکنم ،چهار تا چاخان ردیف کن حالش جا بیاد.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

عجب احمقیه😐

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲
همون اول بهش میگم حرفتو ادامه نده  نه گریه هم نمیکنم به تخم مرغای تو یخچال

مم گریه نمیکردم اول ولی هی ادامه میداد شوخی میکرد تا حرص منو دراره

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
 اینجور مواقع زود بگو حق داری، منم حالتو درک میکنم ،چهار تا چاخان ردیف کن حالش جا بیاد.

کردم خیلی خونسرد بودم ولی ول نمیکرد هی شوخی میکرد ادامه میداد

اینقدر بدم میاد به ادمایی که وقتی تو رابطن در مورد شخص قبلی حرف میزنن

کل عمرم دوبار رفتم تو رابطه یبارش جدی بود

دفعه دوم اینقدر طرف در مورد اکسش حرف زد کلا پیشمون شدم

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅
عجب احمقیه😐

خوشش میاد من بترسم که از دستش بدم ولی خودش همچین ترسی در قبال من نداره 

من بهش میگم میترسم از دستت بدم میگه با ترسات رو به رو شو😐

اگه شروع به تعریف کرد میگفتم بسه بابا بچه بیا پایین دوغتو بنوش سرمون درد گرفت 

اصلا گوش نمیدادم

هر چقدر حساس شی اون بدتر میکنه 

ببینه واکنش نداری عن میشه خودش ادامه نمیده 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
نزدی تو دهنش چرا؟

نزدم تو دهنش هی دندون گذاشتم روی جیگر اخر شب بغضم ترکید تا شیش صبح داشتم گریه میکردم الان چشمام باز نمیشه

اگه شروع به تعریف کرد میگفتم بسه بابا بچه بیا پایین دوغتو بنوش سرمون درد گرفت  اصلا گوش نمیداد ...

بخدا اولش همین بودم میگفتم خب باشه گذشته باشه بهش محل نده ولی هییییی ادامه میده

اینقدر بدم میاد به ادمایی که وقتی تو رابطن در مورد شخص قبلی حرف میزنن کل عمرم دوبار رفتم تو رابطه ی ...

این اینجوری نیس ولی دیروز هی میگفت هی حساس میشدم ادامه میدادم بجای اینکه ارومم کنه هی شوخی میکرد بدترش کنه

2706