2737
2739

بهترین روش درمان مشکلات روحی قران خوندن هست چون‌ در حدیث امده قران شفای بیماری قلب ها هست

در ضمن‌سوره انسان طبق فرموده امام‌صادق روح رو قوی میکنه برای کسانی که مشکل اضطراب و ضعف روح هستند

و همچنین توسل به امام کاظم داشته باشید چون‌امام کاظم امام ارامش هست خودم امتحان کردم نتیجه گرفتم

خیلی احتیاج دارم به این دعاها،بیش از اندازه استرسی هستم  لایک لطفا بیام بخونم،ممنون

اره سوالی هم داشتید در خدمتم من رشتم الهیاته در این زمینه مطالعه دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
ببخشید سوال در مورد تعبیر خواب میتونم بپرسم؟

در خواب اگر امام دیدین راسته ولی بعضی از خواب ها تاثیر جن هست مخصوصا خواب های ترسناک که بهتره بعدش سوره جن بخونید

برای رهایی از خشم و عصبانیت و پرخاشگری چه سوره ایی خوبه؟ 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
در خواب اگر امام دیدین راسته ولی بعضی از خواب ها تاثیر جن هست مخصوصا خواب های ترسناک که بهتره بعدش س ...

نه امام ندیدم 

خواب عموم دیدم که چند سال پیش فوت شدن .تو خواب می‌گفت میخواد ازدواج کنه .

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )
برای رهایی از خشم و عصبانیت و پرخاشگری چه سوره ایی خوبه؟ 

ایت الله بهجت میفرماید برا عصبانیت صلوات زیاد بفرستید و البته در حدیث امده موقع عصبانیت اگر نشستید وایسید و اگر وایسادین‌بشینید

ایت الله بهجت میفرماید برا عصبانیت صلوات زیاد بفرستید و البته در حدیث امده موقع عصبانیت اگر نشستید و ...

نمیدونم چرا صلوات گفتن برام یکم سنگینه. هر ذکری رو تقریبا راحت میتونم ولی برای صلوات کاهلم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2706