2752
2734

ما شبا نمیتونیم بخوابیم و چون مستن کسی جرعت نداره چیزی بگه .. برم کلانتری کافیه یا باید دفتر قضایی ثبت کنم

الان میشه بزنم ۱۱۰ ؟ میان تذکر بدن؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نفهمیدن شما بودین کاری باهاتون نداشتن؟ شوهرم هی نمیزاره بزنم میترسه ازشون میگ میفهمن

پلیسه گفت فامیلتون چیه گفتیم نمیتونیم بگیم میترسیم برامون دردسر شه

من از اوناش نیستم که تو بیو چیزی بنویسم 😏
پلیسه گفت فامیلتون چیه گفتیم نمیتونیم بگیم میترسیم برامون دردسر شه

اها حالا نمیدونم بزنم یا ن تاحالا از این کارا نکردم استرس دارم ولی دیگ کم اوردم بدنم نمیکشه شبا ارامش ندارم

اها حالا نمیدونم بزنم یا ن تاحالا از این کارا نکردم استرس دارم ولی دیگ کم اوردم بدنم نمیکشه شبا ارام ...

بگید ک میترسید براتون دردسر درست کنن

خودشون مشکلی ندارن

فقط رو خطتتون پیام میاد ک شکایت ثبت شده همین

ولی اونا متوجع نمیشن.

و اینکه ساختمونتون جوری نباشه ک فقط شما و اوشون باشین این جور ضایعه

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️
اها حالا نمیدونم بزنم یا ن تاحالا از این کارا نکردم استرس دارم ولی دیگ کم اوردم بدنم نمیکشه شبا ارام ...

بزن عزیزم اونا از کجا بدونن شما بودین معمولا معتادا دشمن زیاد دارن فامیلیتو نگو بهشون

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...