2737
2739

ببینین مامان مامانم (مادر بزرگم) من خیلی ازین بدم میاد با اینکه سنش بالا هست ولی واقعا فتنه گر و جادو گر بدیه اوایل نامزدی ما یه بحث کوچیک داشتیم این همه جا پر کرده بود ک ما میخایم جدا شیم . ازین گذشته امشب دیدم شوهرم با عصبانیت اومد خونمون گفت مامان بزرگت رفته به یکی گفته نامزد یسنا . بچه چوپان بوده و لباس پوشیدن بلد نبوده اومده تو اقوام ما یاد گرفته و ازین حرفا( چون خانواده همسرم عشایر بودن در قدیم و باباش دامدار بوده)  درصورتیکه واقعا اینجوری نیس اگ عشایر هم قبلاً بودن ولی واقعا با شعورن ب نظرم و نامزدم اتفاقا خیلی خوب لباس میپوشه. و خوشتیپه. به هر حال نامزدمم اومد پایین به مامانم گفت چرا اینجوری گفته و میخام برم در خونش بابامم نشسته بود. نمی‌دونم مامانم چی گفت نامزدمم گفت  اون غلط کرده پشت سر من اینجوری گفته. مامانم گفت خودت غلط کردی مامانت  غلط کرده و خلاصه باهم دعوا کردن. من حقو میدم به. نامزدم چون واقعا اگ یکی از اقوام اونا پشت من اینجوری میگفتن یا اصالتم رو مسخره میکردن رک میرفتم میگفنم غلط کردن اینجوری گفتن.... نامزد منم اعصابش خورد میشه بالاخره آدمه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
درسته نامزدت حق داشت عصبانی شه و اعتراض کنه.. اما حق نداشت به بزرگتر از خودش اونطور توهین و بی احترا ...

اخه مامانم داشت طرفداریشو میکرد که نه مامان من نگفته

درسته شاید نامزدت ناراحت شده ولی بنظرم اصلا حق نداشته به مامانت بگه که مادربزرگت غلطت کرده هرچی باشه اون مامان مامانته ناراحت میشه این میتونست بگه کارش اشتباه سنی داره نباید اینو میگفت بنطرم مامان حق داره ناراحت شده جوابش رو داده مامانت از نامزدت بزرگتره نامزدت خیلی زشت بوده بهش گفته که مادربزرگت غلط کرده 

2706