2733
2734
عنوان

امشب مامانم و شوهرم دعوای خیلی بدی کردن. ترو خدا بیاین 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1826 بازدید | 58 پست

مامانت بزرگتری کردن بلد نیست 

اون جوون و خامه 

مامانت بابد اوضاع رو کنترل میکرد تا بحث به توهین نکشه

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم اصالتش عشایر بودنش رو مسخره کردن اگ شما بودی بهت بر نمیخورد؟

نمیگم بر نمیخورد ولی میتونست مودبانه نظر بده من اگه کسی جلو روم بگه مادرت غلط کرده واقعا اون آدم دیگه برام ارزشی نداره حتی اگه حق با اون آدم باشه 

بنظر من تو دعوا سمت خانوادت بایست و از مادرت دفاع کن

مادربزرگت خیلی اشتباه کرده  ولی ای کاش همسرت هم یکم اروم تر رفتار میکرد

ببینین نامزد من خیلی به خودش میرسه بالاخره جوونه و بهش فشار میاد یکی بهش بگه تو لباس پوشیدن بلد نبودی ما بهت یاد دادیم وواقها خیلی سخته خودمو میزارم جاش بهش حق میدم. در ضمن این پیرزن بار اولش نبوده پشتمون حرف زده

نمیگم بر نمیخورد ولی میتونست مودبانه نظر بده من اگه کسی جلو روم بگه مادرت غلط کرده واقعا اون آدم دیگ ...

عزیزم من که این نظر رو میدم 9 ساله ازدواج کردم اینم بگم که واقعا اگه همسر من این اشتباه رو میکرد خودمم دیگه صورتش نگاه نمیکردم از الان عادتش نده به توهین کردن به خانوادت

ببینین نامزد من خیلی به خودش میرسه بالاخره جوونه و بهش فشار میاد یکی بهش بگه تو لباس پوشیدن بلد نبود ...

اون پیرزن که میگی مادر مادرته هر چی باشه برای مادرت عزیزه و با این کار فقط شوهرت خودشو کوچک کرد 

اخه مامانم داشت طرفداریشو میکرد که نه مامان من نگفته

مامانت میخواسته آرومش کنه، البته نامزد شما هم خودش که از زبون مادربزرگتون نشنیده، احتمتل اینکه کسی به دروغ گفته یا حرف رو عوض کرده هم هست دیگه.. 

عزیزم من که این نظر رو میدم 9 ساله ازدواج کردم اینم بگم که واقعا اگه همسر من این اشتباه رو میکرد خود ...

من خودم ازون بدم میاد شما نمیشناسیدش خیلی حرف پشتمون زده. حالا هرکی که میخاد باشه بزرگ تر کارش بزرگی کردنه نه حرف بردن و اوردن

اخه مامانم داشت طرفداریشو میکرد که نه مامان من نگفته

شوهرت بد برخورد کرده.

میمومد میگفت من همچین حرفی شنیدم انتظار نداشتم. مامانتم وقتی گفته مامانم همچین حرفی نزده یعنی اگرم زده، استباه کرده.

دیگه پیگیری کردن نداشت. والا نامزدت خیلی بی ادبه که جلو مادر شما همچین خرفی زده

متاسفانه بد جور با مامانم دعوام شد

نکن عزیزم 

از دلش در بیار 

خانواده پشتت نباشن شوهر واست تره هم خورد نمیکنه

فردا یه شاخه گل بخر و عذر خواهی کن 

بگو خیلی ترسیدم و نگران زندگیم بودم و اشتباه کردم و...

پدرت هم واسطه بشه یه شام بیرون دعوت کنه شما و مامان و همسر و خودشون را و هر دوطرف را  به عنوان بزرگتر اشتی بده 

البته چند روز صبر کن هر دو طرف اروم بشن و جریان را خودت از قبل به همسرت نگو و صبر کن فقط پدرت بگه

ببینین نامزد من خیلی به خودش میرسه بالاخره جوونه و بهش فشار میاد یکی بهش بگه تو لباس پوشیدن بلد نبود ...

والا دو صباح دیگه میفهمی 

مردی که راحت جواب مادرتو میده

بدردت نمیخوره

مادرشوهر من هزارتا حرف میزنه من سرمو بالا نمیگیرم جوابشو بدم. 

2706