2752
2734
عنوان

پستونک خوردن نوزاد

109 بازدید | 25 پست

سلام به همگی. کیا بچشون پستونک میخوره یا می‌خورده تو نوزادی. اخه دردای کولیک یا بی قراری هاشونو تسکین میده. حتی میتونن بهتر بخوابن. ولی مشکل اینه بچه من دوماه و نیمشه میخوابه از دهنش میفته بیدار میشه میگه بده.ینی کلا من باید اماده باش باشم که بزارم دهنش پستونکو. 

کسایی که تجربه داره این شرایط تا کی ادامه داره. خیلی سخته 

شنیدم خوب نیست

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️

دوماهشه دیگه انتظارداری خودش برداره بذاره دهنش؟

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جفت بچه هام پستونكي بودن.

اين يعني بچت خواب سنگين نداره:/

و اذيته

شيرخودتو ميخوره يا شيرخشك؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

پستونک دادن به بچه اشتباه ترین کار هست. از نظر من.

تا اون وقت که میخوره زیاد هم مشکلی حل نمیکنه.

بعدش تا صبح صد دفعه از دهنش میفته. باید بیدار باش. پستونک بزاری دهنش وگرنه جیغ و گریه

بعد در طی روز یه 3 نفر استخدام کنی پستونک جمع کنه و بشوره بزار دهنش

بعد هم در نهایت باید یک ماه زمان بزاری تا از پستونک بگیری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اشتباه من رو انجام ندید

هر چه سریعتر از پستونک بگیرید

هم خودتون راحت میشید. هم بچه اتون

من هردو بچه هام پستونکی بودن الان دومی ۶ ماهشه و میخوره وقتی می‌خوابه از دهنش میوفته دیگه نمیخوادش اصلا خوابش که عمیق میشه گاهی خودم از دهنش درمیارم 

دقت کن قبل خواب بچه کامل سیر باشه دل‌درد و اینا نداشته باشه محیط خوابش آروم باشه بتونه عمیق بخوابه متوجه افتادن پستونک از دهنش نشه 

پستونک دادن به بچه اشتباه ترین کار هست. از نظر من. تا اون وقت که میخوره زیاد هم مشکلی حل نمیکنه. ب ...

چقدر سخت براي شما گذشته.

من هيچ كدام از اين مشكلان نداشتم.

٤٨ ساعت هم ببشتر زمان نبرد تركش.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
پستونک دادن به بچه اشتباه ترین کار هست. از نظر من. تا اون وقت که میخوره زیاد هم مشکلی حل نمیکنه. ب ...

میدونی مشکل اینجاس که اذیتای کولیکو خیلی تسکین داده. ولی از اینطرف مشکلات اینجوری ام هست. فک کنم با این شرایط نمیشه حتی بچرو به وقتش جدا کرد. نمیدونم واقعا. دکتر گغت خیلی خوبه ارامبخشه ولی خودمو اذیت میکنه

من هردو بچه هام پستونکی بودن الان دومی ۶ ماهشه و میخوره وقتی می‌خوابه از دهنش میوفته دیگه نمیخوادش ا ...

دقیقا خوابش عمیق باشه میگیرم ازش یا میفته. من اول شیر میدم بعد یه نیم ساعتی میکشه تا بخوابه بزارم جاش. چون خوابش عمیق نیس هی میفته از دهنش هی باید بزارم. 

ولی من به دوتا بچه هام پستونک دادم و در طول روز وقتی نق میزنه میدم بهش که نق زدنش هم دلیل داره یا خوابش میاد یا دستشویی کرده یا گرسنشه نیازشو سریع رفع میکنم دیگه دنبال پستونک نیست زیاد شباهم خوابش می بره دیگه پستونک از دهنش دربیاید بیدار نمیشه براش

یک‌سالگی هم دختر بزرگمو از پستونک گرفتم کلا ۳ روز سخت گذشت بیش اوکی بود