2733
2739

روش خواندن نماز توسل به حضرت ابوالفضل العباس (نماز کن فیکون) برای حاجت

نماز کن فیکون حضرت عباس شامل سه نماز دو رکعتی است. برای خواندن نماز کن فیکون حضرت ابوالفضل عباس باید نیت کرده و ایشان توسل کنید.

در هر رکعت از این نماز پس از سوره های حمد و توحید باید ذکر “یا حیُّ یا قیُّوم” 100 مرتبه تکرار شود.

در انتهای نماز و بعد از سلام نماز، ذکر تسبیحات حضرت فاطمه (س) را تکرار کرده و سپس 100 ذکر صلوات برای حضرت ابوالفضل بفرستید.

در پایان انگشت سبابه دست راست را به طرف قبله گرفته و عبارت “السلام علیک یا ابوالفضل العباس” را 100 مرتبه تکرار کنید.

سپس به سجده بروید و دست‌ها را بالا ببرید و 25 مرتبه بگویید: “الهی به دو دست بریده ابوالفضل العباس” و حاجت خود را بطلبید.

دو نماز دو رکعتی را پیش از برآورده شدن حاجت خود به جا آورید و نماز سوم را گره نگه داشته و پس از برآورده شدن حاجت بخوانید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من امشب نماز کن فیکون رو برا خونه دار شدن و جور شدن عروسی و جهیزیه ام خوندم

بعدش اومدم خونه مادرشوهرم و بحث اومد ب ما عروسی ما و گفتن مهر قراره برامون عروسی بگیرن

خدایا حالا که بابامو که مثل کوه پشتم بود رو بردی پیش خودت ، خودت هوامو داشته باش💔🥹⛰️
2731
2740
برو خداروشکر کن ک اجاره نمیری خداروشکر کن ک این ملک رو بهتون میده و پولی هم قرار نیس بدین

میدونم رفتنم ب اونجا مساویه با اومدن مشکلات و اختلافات ...

خدایا حالا که بابامو که مثل کوه پشتم بود رو بردی پیش خودت ، خودت هوامو داشته باش💔🥹⛰️
ن بابل کاری نداشته باش دیگ همین بخدا من بودم میرفتم

مادرشوهرم ب شدت آدم کنترلگر و مداخله گریه

الان ک نامزدیم حتی ب ساعت خوابمون کار داره...

برام دعا کن خیلی 

منظور دیشب شما حاجت گرفتی من دلم ۳ روزه خونه

برات دعا میکنم ان شاء الله به زودی مشکلت حل شه🤲🏻🤍

مادرشوهرم ب شدت آدم کنترلگر و مداخله گریه الان ک نامزدیم حتی ب ساعت خوابمون کار داره... برام دعا ک ...

راستش شوهرم پریشب منو کتکم زد واس همین خونه جون ک گفتم مستاجر نمیخوام باشم آخه هیچ کاری برام نکردن حتی یک طلا نگرفتن

2706