2733
2734
عنوان

وای زیر دلم میسوزه از استرس

227 بازدید | 31 پست

دل درد شدید گرفتم ی دقیقه حس کردم الان میمیرم از استرس بود البته عصبی بود چیکار کنم میترسم همش به امتحان فک میکنم بخاطر این استرس شدید میشم

قرصی چیزی ؟

به نام خداوند رنگین کمان ✨                         مسخرس که زندگیمونو صرف راضی کردن کسایی میکنیم که ی عمر از خودشون راضی نبودن!:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امتحان ترس نداره

اضطراب اجتماعی دارم

به نام خداوند رنگین کمان ✨                         مسخرس که زندگیمونو صرف راضی کردن کسایی میکنیم که ی عمر از خودشون راضی نبودن!:)
وای چندمی من یازدهمم انسانی منم اصلا خوب نیستم معده عصبی دارم میسوزه  از استرس دستام یخ یخ ش ...

من دوازدهم تجربی 

چرا نخوابیدی بدتر از من

اومدم بخابم همش فکر امتحانو جلسه امتحان میاد تو سرم استرس شدید گرفتم الان خوابم نبردد

اومدم بخابم همش فکر امتحانو جلسه امتحان میاد تو سرم استرس شدید گرفتم الان خوابم نبردد

نخواب بدتر خواب میمونی اگر فرداعه امتحانت 

منم ک شبا میخونم تا الان ۳ دور خوندم ول کردم دیگ 🥲💔

چقد بخاطر مدرسه و این کنکور کوفتی بهمون استرس دادن الان خودمو لعنت میکنم چرا انقد حرص خوردم باور کن ده سال دیگه میخندی همه اینا میگذره می‌ره الکی خودتونو اذیت نکنین قبول میشن مث همه ما ک گذروندیم این داستانارو

نخواب بدتر خواب میمونی اگر فرداعه امتحانت  منم ک شبا میخونم تا الان ۳ دور خوندم ول کردم دیگ 🥲 ...

نه بابا ما یکشنبه ایم موفق باشی راستیی بخواب زود صب پاشییی

2706