2733
2734

کافیه یه روز تنها بمونم خونه و نیام اینجا افسرده میشم سرد  و بی حال میشم بچه ندارم‌‌ شوهرمم همش سر کار یا بیرونه  قبلا اگ ده روزم میموندم خونه حالم بد نمیشد چرا جدیدا اینجور شدم یه روز در میون باید بیام خونه پدرشوهرم

ماهم ی ماه با زن داداشم قهر بودیم بدبخت افسردگی شدید گرفت 😂😂😂  اگ خوبن برو مگ چیه

چرا قهر بودین اره سخته تنهایی قبلا عادت داشتم اذیت نمیشدم جدیدا نمیتونم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الآن افسردگی مزمن داری به رفت و آمدت ادامه بدی افسردگی حاد میگیری و میای تاپیک میزنی😂😂😂😂

فک میکنی کسی ک خودش خوب باشه خانواده شوهرش خوب باشه چرا باید الکی دعوا کنه یا غصه بگیره

من به مادرشوهرم اونقدر وابسته بودم که وقتی وفات کرد دیگه دستم به کاری نرفت تا بعد از یک سال و نیم یکم به خونه میرسم

اصلا ذوق زندگیم بعد وفات مادر و مادرشوهرم رفت ولی با این جنگیدم 

مادر و مادرشوهرم در عرض ۶ ماه وفات کردند توی یکسال منو شوهرم بدون مامان شدیم خدا میدونه چی به سرمون اوند

فک نکنم دوساله خدارشکر اوکیه من خودم خوبم 

خداروشکر عزیزم🙏🙏🙏🙏

وقتی میدونی تنهایی باعث آزارت میشه و اونجا حالت خوبه پس برو

بعد هم وقتی تو خونه ای یه کاری کن که سرت شلوغ باشه الآن یکی از دوستای من میره باشگاه آنلاین و کلا هر وقت کارش داری مشغوله واسه خودش

من به مادرشوهرم اونقدر وابسته بودم که وقتی وفات کرد دیگه دستم به کاری نرفت تا بعد از یک سال و نیم یک ...

سختهه من با اینک بدیایی هم داره دوسش دارم

2706