2752
2734
عنوان

نماز کن فیکون کسی حاجت گرفته یا نماز استغاثه ب حضرت‌ زهرا

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چ حاجتی تعریف کن

یه بار یکی از بستگان که تو کما بود با ۴۰ تا از دوستان و اقوام تو یه روز همه باهم براش خوندیم و به شکل معجزه اسایی از کما خارج شد الحمدلله 

یه بار دخترم رو میخواستم از شیر بگیرم که به شدت  وابسته بود ومن فکر میکردم اگر از شیر بگیرمش حداقل یک ماه طول میکشه قبلش توسل کردم ب حضرت و نماز رو خوندم دخترم خواب بود  از خواب بیدار شد همون یکبار اول رو گفت شیر و ندادم یکم غر زد و رفت  ، بعدش دیگه میومد میگفتم زخم شده بچه میرفت بدون گریه و ناراحتی اصلا مامان و خواهرامم حیرت کرده بودن ،

یه بار هم سفر کربلایی که میخواستم برم کاروان پر شده بود و من به خاطر فوت خالم حالم خیلی بد بود ، باید هرجوری بود سفر رو میرفتم نماز استغاثه رو خوندم شبش زنگ زدن گفتن یک نفر فقط جا داریم ومن به سفرم رسیدم 

نمونه های کوچک و بزرگ اینجوری زیاد دارم

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
یه بار یکی از بستگان که تو کما بود با ۴۰ تا از دوستان و اقوام تو یه روز همه باهم براش خوندیم و به شک ...

منم به حضرت فاطمه ایمان قلبی دارم انشا.. این نماز و برای شفای کامل دخترم خواهم خوند.قبلش نیت کردین بعد گرفتن حاجت خوندین؟

منم به حضرت فاطمه ایمان قلبی دارم انشا.. این نماز و برای شفای کامل دخترم خواهم خوند.قبلش نیت کردین ب ...

ان شالله خدا به دخترت سلامتی و عافیت بده گلم

ممنون عزیزم، من فک کرم اول خوندین و،دعا،کردین ومستحاب شد. پس بعده مستجاب شدن دعامون میخونیم درست؟

نه دیگه میگم که قبلش میخونیم و توسل میکنیم که حاجتمون براورده بشه