2737
2739

برا ادمی که هم درس بخونه هم ورزش کنه البته در حد 20 دیقه اینا ؟ پوست و موهام داغون میشه ؟ مکمل میخورم و روتین پوستی ام دارم ؟ درس دارم واقعا باید بخونم کمی هم دیر شروع کردم از طرفی اصلا نمیخوام بدنم اسیب ببینه چون شنیدم اگه خواب مضرب یک و نیم باشه  کامل میشه و اینکه 15 ساعت هم بعد غذا میخوابم و 15 هم بعد شام بعد ساعتای 8 شب اینا به نظرتون ممکنه اسیب ببینم ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۴ خیلی کمه . من دوستام پشت کنکوری بودن  نمیخوابن فقط درس و کلاس و اینا . بعد چن ماه دیدمشون مث روح شده بودن . دخترایی ب این خوشکلی چیشون شده بود . لااااغر چشاشون گود شده . لباشون و‌موهاشون . خلاصه خواب و استراحت روان خیلی مهمه

2731
عزیزم ببخشید حواسم نبود منظورم 15 دقیقه اس 

آهان. عزیزم اول اینکه خیلی حساس نباش . دوم اینکه ۱۵ دقیقه خواب استاندارد نیست .شما صبح زود بیدار شو و اول ظهر فقط ۴۵ دقیقه بخواب همون کافی و استاندارده . خواب شب هم از ساعت ۱۱ شب تا ۴ الی ۵ صبح بخوابی خیلی عالیه

📒📗📚✏️✒️🔍
2740
آهان. عزیزم اول اینکه خیلی حساس نباش . دوم اینکه ۱۵ دقیقه خواب استاندارد نیست .شما صبح زود بیدار شو ...

ولی من شنیدم اگه خواب بره بالاتر از 20 دقیقه در ظهر مغزو کاملا کند میکنه تو اینستا دیدم 

ولی من شنیدم اگه خواب بره بالاتر از 20 دقیقه در ظهر مغزو کاملا کند میکنه تو اینستا دیدم 

تو اینستا حرفای غیر علمی و الکی زیاد میزنن .از نظر علمی هم خواب ظهر با کیفیت و کلا خواب با کیفیت ۴۵ دقیقه هست نه کمتر یا بیشتر 

📒📗📚✏️✒️🔍