2752
2734

چیکار کردین زودتر سرپا شدین؟

چقدر طول کشید؟

دوست ندارم زیاد پیش خانواده ام بمونم 

سختمه 

خونه خودم راحت ترم 

چیکار کنم زودتر سرپا بشم؟

یه. هفته بعد سرپا شدم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دوهغته بعد اومدم خونم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بعد ده روز مامانم رفت البته قبلشم کم و بیش کار می‌کردم ولی اون که رفت دیگه کامل کارای خونه افتاد گردن خودم. برگردم عقب این کارو نمیکنم. آدم مگه چند بار زایمان میکنه که یه ماه حداقل استراحت نکنه؟ انقد روم فشار بود با مسئولیت بچه که روح و روانم نابود شد

والا بچم جفتشون رفتن زیر مهتابی تو بیمارستان  و اصلا نخوابیدم 

البته خوش زخمم بودم خدا کمک کرد بدون لحظه ایی  استراحت رو پا بودم

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من که میمیرم برای زندگی با تو💚😍

روزی که مرخص شدم اومدم خونه بچمو شستم و تنهایی خوابیدم شوهرم اتاق دیگه خوابید به بهانه اینکه صبح باید بره سرکار.غذا پختم خونه رو تمیز میکردم  پیاده رفتم بهداشت . روز پنجم هم بچم به خاطر زردی بستری شد پنج روز کلا روی تخت دراز نکشیدم روی صندلی نشستم یک ساعت هم کسی نیومد پیش بچه بمونه تا من برم بخوابم 

هر چقدر از تنهایی هام بگم بازم هست

تو هم نگران نباش اگه کمک داری تا پنج روز روی تخت بمون تا خوب بشی 

2706