2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اول میری جفت ماشینه پارک میکنی حواست باشه راهنما بزنی و دنده یک باشه

بعدش اروم دنده عقب میری تا چراغ عقب ماشینی که کنارش پارک کردی رو تو شیشه مثلثی عقب ببینی

تا دیدی فرمونو کامل میشکنی و میری میری تا چراغ عقب ماشینو تو شیشه سمت شاگرد ببینی

بعدش فرمونو درست میکنی تا قشنگ صاف بشی پشت سرش

انیدوارم قدرت تجسمت بالا باشه

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش
چن بار رد شدی؟ خب چن جلسه برو کلاس اینجام کسی توضیح بده متوجه نمیشی یا داخل اینستا فیلم ببین

یبار ، فاصله با جدول زیاد شد ، وای اینستا ک خیلی مزخرفه اصلا ی چیزایی اموزش میده ک درست درنمیاد امتحان کردم

2740
اول میری جفت ماشینه پارک میکنی حواست باشه راهنما بزنی و دنده یک باشه بعدش اروم دنده عقب میری تا چرا ...

اره متوجه شدم فقط اون چراغ بندازم وسط شیشه شاگرد ؟ب فاصله ماشین ک پارک کرده با جدول ربطی نداره ؟ واسه همه درست درمیاد 

وای چقدر بد ، من کلا با همش مشکل دارم اخه 

ببین هرهفته میرفتم تمرین هرهفته می‌دیدی 20تازدم مشکلی نبود21ام اشتباه درمیادمن یه با چنان صاف خوشگل زدم گفت ردی چون نزدیک جدولی درحالی که عالی بودپیاده شدم همه گفتن چه خوبه یه بارم 1مترفاصله بودبارآخرافسره فقط گفت ماشینو بتونین حرکت بدین قبولی منم ازبس رفته بودم اینوبلدبودم قبول شدم البته همه چی گرفت پارک دوبل دوردوفرمون دنده عقب اینازیادگیرندادبافاصله ست فلان 

ببین هرهفته میرفتم تمرین هرهفته می‌دیدی 20تازدم مشکلی نبود21ام اشتباه درمیادمن یه با چنان صاف خوشگل ...

بخدا اره خیلی ایراد میرن بعدم هر کیو دوست دارن قبول میکنن ی دختر بود اصلا افتضاااح از استرس رنگش رنگ گچ دوبلشم زیاد خوب نشد قبولش کرد

اره متوجه شدم فقط اون چراغ بندازم وسط شیشه شاگرد ؟ب فاصله ماشین ک پارک کرده با جدول ربطی نداره ؟ واس ...

فکر نمیکم

حالا از بابات یا یکی که بلده بپرس عملی بهت نشون بده

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش
اره متوجه شدم فقط اون چراغ بندازم وسط شیشه شاگرد ؟ب فاصله ماشین ک پارک کرده با جدول ربطی نداره ؟ واس ...

قلقش توفرمون دومه بایدچنان حرفه ای بچرخونی بافاصله درنیادزودزودبچرخونی بلافاصله میشی دیربچرخونی کیپه

2706