2733
2734

دوسش ندارم یکمم مشکلات اخلاقی داره بنظرم ولی اون دوسم داره، حالا چی میشه ازدواج بااین آدم نزدیک سی سالمه واقعا استرس دارم که چی میشه، خیلی دلم گرفته چرا من نباید یه عشق دو طرفه تجربه کنم چرا نباید مثل همه عاشق شوهرم باشم چرا زندگی اینجوری میکنه با بعضیامون😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظرم مجرد بمونی بهتره تا هر روز ارزوی مرگ کنی زندگی مشترک شوخی نیستش نشانه هارو جدی بگیر

ضمنن یه معلم داشتم سی سالگی ازدواج کرد الانم کل دنیارو داره میگرده همه قرار نیست یه شکل باشه زندگیشون

به دی ان ای باکتری و میتوکندی و کلروپلاست میگن دنای حلقوی🐳
به نظرم مجرد بمونی بهتره تا هر روز ارزوی مرگ کنی زندگی مشترک شوخی نیستش نشانه هارو جدی بگیر ضمنن یه ...

میدونم پشیمون میشم ولی واقعا نمیدونم چکار کنم ازین حالم دربیام خیلی تنهایی و نیاز عاطفی اذیتم میکنه

2740
میدونم پشیمون میشم ولی واقعا نمیدونم چکار کنم ازین حالم دربیام خیلی تنهایی و نیاز عاطفی اذیتم میکنه

درکت میکنم ولی تن به هر خواسته ای نده

به دی ان ای باکتری و میتوکندی و کلروپلاست میگن دنای حلقوی🐳

بخدا سی سالگی سنی نیس تازه شروع جوونیه عزیزم ولی نظری هم در رابطه با سوالت نمیدم چون من بجات زندگی نکردم. ک از هیچیتم خبر ندارم  نمیتونم هم قضاوتت کنم نمیتونم برات تصمیم بگیرم و دخالت کنم و نظرمو تحمیل کنم فقط بدون ۳۰ اول جوونیه اوناییکه میگن سنت بالاعه و پیر شدی زیر ۲۰ سالن و یا بلانسبت فکرهای پوسیده و قدیمی و منحوس اند همین

2706