2733
2734
عنوان

مهاجرت به خرم آباد یا همدان

884 بازدید | 102 پست

ما تهران هستیم و می‌خوایم به خرم آباد و یا همدان بنا به شرایطی مهاجرت کنیم ... آب و های معتدل و بارانی و سرسبز خیلی برامون مهمه از طرفی جا افتادن تو جامعه هم بحثیه واسه خودش و قسمت اجاره خانه .

راهنمایی کنید لطفاااا

وای هیچکدام خیلی سختع

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همدان از لحاظ اجاره خونه و قیمت خونه قیمت ها بالاست متأسفانه و از لحاظ شغلی هم یا باید سرمایه ی خوبی داشته باشید یا از لحاط تخصص در سطح بالا باشید که بتونید جایی استخدام بشید از لحاظ اب و هوایی و طبیعت هم که بگم معرکه است دیگه 

همدان شهر کوچیکی هست ولی خرم آباد مرکز استان هست و بزرگتره

من دو تاش رو عید رفتیم ، از نظر خودم خرم آباد قشنگ تره البته همدان هم غار علیصدر اش خوبه

1403/03/03        بساز آنچه را که می خواهی🧚‍♀️
خرم آباد سنتی تره ، جا افتادن فک میکنم سخت تر باشه  ولی همدان خنثی تره

برعکس گفتی استان لرستان کلا با نهاجرها مهربانترن و عزیزتره براشون همدان نمیدونم و اینکه فک نکنید خرم آبادی هستم من کرمانشاهی ام😂

2706