2752
2734
عنوان

اگه از ترس مجرد موندن باکسی ک‌دوسش ندارم ازدواج کنم چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 18 پست

دختر تا ۳۵ سن ازدواجشه 

الکی نگران نباش

بعدش ببین زندگی با کسی که عاشقش نیستی و اخلاقش هم چنگی به دل نمیزنه از جهنم بدتره

بعدشم بگرد با ادم حسابی ها دوست شو اخه این چیه انتخابش کردی

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
چیزی هم ک زیااااده شوهر.  یادت باشه و هیچکس تا حالا خونه نمونده ک تو دومیش باشی اینو خطاب ب شخص ...

زیاد نیست عزیزم شاید واسه بعضیا ولی نمیدونم چه حکمتیه بعضی زندگیا گره توش زیاده گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، ممنون که برام وقت گذاشتی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دختر تا ۳۵ سن ازدواجشه  الکی نگران نباش بعدش ببین زندگی با کسی که عاشقش نیستی و اخلاقش هم چنگ ...

یجوری گفتی این چیه انتخاب کردی فک کردم طرفو میشناسی چه خوب گفتی😂

واقعا خوب نیست هیچ جوره

یجوری گفتی این چیه انتخاب کردی فک کردم طرفو میشناسی چه خوب گفتی😂 واقعا خوب نیست هیچ جوره

چون اگه خوب بود الان نه دچار تردید بودی که بیای اینجا تاپیک بزنی 

نه تو همون خط اول اشاره به اخلاق میکردی

برای همینه میگم بیخیال باش چون مشخصه به دلت ننشسته و باور هم کن سی سن زیادی نیست 

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄