2733
2734
عنوان

مهاجرت به خرم آباد یا همدان

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی وضع مالیتون چطوره اگر خوبه ما بروجرد هستیم اینجا هوا عالیه شهرمون قشنگه 

نه بروجرد نمیتونیم باید خود خرم آباد باشه چون هرروز باید برم مرکز استان (حالا یا مرکز مرکز استان همدان با لرستان که میشه خرم آباد )

برعکس گفتی استان لرستان کلا با نهاجرها مهربانترن و عزیزتره براشون همدان نمیدونم و اینکه فک نکنید خرم ...

عزیزن من نگفتم مهربون نیستن ، گفتم سنتی هستن ، منظورم از سنتی شیوه زندگیشونو ، سادگی ، خودمونی بودن 

منم خودم همدانیم

اصلا نمیتونی به نظرات اینجا استناد کنی

من برای سفر هر دوتاش رو رفتم ولی واقعا زندگی فرق داره

باید خیلی بیشتر پرس و جو کنی و بری شهرش حتی چند روز زندگی کنی

من بودم تو هر دو تاش یک هفته زندگی میکردم ببینم از مردم و جو کدوم شهر حس بهتری میگیرم ( اگر شرایطم تو هر دو یکسان باشه )

خدا به دلی که دریاست🌊 کشتی میده🛳️
همدان نمیشناسم اما خرم اباد زیبا و مردم خوبی داره زندگی ساده خرج ها نسبت به تهران کمتر. ولی در کل شه ...

آب و هوا تو خود خرم آباد چجوریه ؟ چون من شنیدم اب و هوا فقط تو شهرستان های اطرافش مثل دورود و بروحرود و ااشتر و ... خوبه ... میشه توضیح بدین درمورد آب و هوای خود خرم آباپ

بله مساله تیپ ازاد بزنی بد نگات میکنن  یا کلا چنین افکاری دارن ما عروسمون شیرازی بود مثلا عروسی ...

از لحاظ مذهبی بودن مونده کجای همدان زندگی کنید بله از جای متوسط به پایین بله باید پوشیده تر بود و بالاتر اصلا اینجوری نیست 

عزیزن من نگفتم مهربون نیستن ، گفتم سنتی هستن ، منظورم از سنتی شیوه زندگیشونو ، سادگی ، خودمونی بودن& ...

دقیقا منم منظوزم درمورد ساده زیستی خو گرفتن و....هست من دوتا شهر رو بارها رفتم مادربزرگم لرستانی هستن و خواستگار همدانی،به جرات میگم چندین برابر همدان سنتی تر و سخت تر هستن حتی بافت جامعه شون توی اجتماع 

2706