2733
2739

اولش ک اومد عالی بود خیلی خوب بودیم باهم چند باری غیر مستقیم ی چیزایی گفت البته راجع به ... نه در حد سینه و اینا ک برخورد جدی کردم و گفتم نه ؛ گفتم رابطمون جدیه ؟؟ گفت نه خانوادم با تو موافقت نمیکنن گفتم بریم پیش مشاور گفت مشاور ک اونارو بهتر من نمیشناسه بعدم کم کم سرد شد و گفت بهتره از هم دور باشیم رابطمون ته نداره یعنی چون راضی نشدم ؟؟ یعنی هیچ عشقی نبود ؟؟؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببخشید ولی کسی که همین اول تنها هدفش رابطه باشه بهتره از همون اول بره بیرون از زندگی آدم 

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
2731

فک میکنی پسرا دنبال عشقن؟اصا عاشق میشن؟

اینا فقط بفکر زیر نافشونن

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
2740

نه نبود خودت گول نزن فقط رابطه میخواست چیزیکه ۹۰ درصد پسرا الآن میخوان رابطه ی بدون مسئولیت

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2706