2752
2734
عنوان

یعنی چون راضی به ... نشدم ولم کرد ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفت دیگ

بهتر بره مطمعنم موقعیت‌های بهتری برات پیش میاد حتی این بشر ارزش فکر کردن نداره

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
بچه نیستم سی 

ولی بچگانس رفتارت . اگ دتبال ازدواجی که واقعا سنت اندازه ای هس ک دیگ حوصله دوس پسرنداشته باشی اگرم دنبال رابطه ازادی ک خب باهمین بمون و روابطه ج ... داشته باش

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قوی باش.خداعاشق بچه پرروهاس😊

اره فقط هوس بوده 

تنتو میخواد بدون اینکه حتی ی ذره واسه خودت تلاش کنه

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
فک میکنی پسرا دنبال عشقن؟اصا عاشق میشن؟ اینا فقط بفکر زیر نافشونن

اره حتی ی بار سعی کرد من به اونجاش دست بزنم دستمو گرفته بود تو ماشین حس کردم میخاد ببره سمت اون ک دستمو کشیدم 

2706