2752
2734

اولش ک اومد عالی بود خیلی خوب بودیم باهم چند باری غیر مستقیم ی چیزایی گفت البته راجع به ... نه در حد سینه و اینا ک برخورد جدی کردم و گفتم نه ؛ گفتم رابطمون جدیه ؟؟ گفت نه خانوادم با تو موافقت نمیکنن گفتم بریم پیش مشاور گفت مشاور ک اونارو بهتر من نمیشناسه بعدم کم کم سرد شد و گفت بهتره از هم دور باشیم رابطمون ته نداره یعنی چون راضی نشدم ؟؟ یعنی هیچ عشقی نبود ؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید ولی کسی که همین اول تنها هدفش رابطه باشه بهتره از همون اول بره بیرون از زندگی آدم 

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....

فک میکنی پسرا دنبال عشقن؟اصا عاشق میشن؟

اینا فقط بفکر زیر نافشونن

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید

نه نبود خودت گول نزن فقط رابطه میخواست چیزیکه ۹۰ درصد پسرا الآن میخوان رابطه ی بدون مسئولیت

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2706