2737
2739

با یکی آشنا شدم چن روز حرف زدیم یه روز گفت موعد واممه پول کم دارم میتونی یه مقداریشو تو بدی گفتم چقد گف ۲ تومن کم دارم منم دیدم هنوز اعتماد ندارم از طرفی هم نمیتونستم نه بگم گفتم در حد ۵۰۰ میتونم اوکی کنم گف خوبه بده منم سریع زدم به کارتش بعد همون روز حس کردم ازش خوشم نمیاد و باهاش بهم زدم و بلاکش کردم ولی قبلش شماره کارتمو واسش فرستادم گفتم هر وقت تونستی واریز کن ولی سه هفته هس دیگه خبری ازش نشد 😑 

حالا ۵۰۰ تومن پولی نیس ولی از خودم حرصم میگیره که چرا اینقد سریع اعتماد میکنم و به همه کمک میکنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

تو چرا پول دادی به کسی که ازش خوشت نمیاد حالا دادی چرا پول و نگرفته با یارو کات کردی مطمئن باش اون پولت و پس نمیده صدقه حسابش کن ولی خواهشا از این به بعد با کسی دوست میشی بهش پول نده روی این پسر مفت خورا رو زیاد نکنید عوض اینکه اون خرجت کنه تو خرج اون میکنی؟؟نکننننن دیگه 

درخواست دوستی رد میکنم 
تو چرا پول دادی به کسی که ازش خوشت نمیاد حالا دادی چرا پول و نگرفته با یارو کات کردی مطمئن باش اون پ ...

جدا نمیدونم چرا این کارو کردم تا حالا به غریبه قرض نداده بودم فک کردم مث آشناهاس و پس میده 

همه رو مث خودم میبینم

2706