2733
2734
عنوان

چقد من احمقم😑 به یکی پول قرض دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 41 پست
یه بار یه پسره گفت من زنم مهریه مبخواد فردا میندازنم زندان خلاصه روی مخ من رفت و گفت جایی جور کن برا ...

حالا منه احمق اگه بودم سریع میرفتم جور میکردم میدادمش😑

قصدم فقط کمک به بقیه هس ولی همیشه ضربه میخورم  آخه طرف اولش خیلی باشخصیت بود فک میکردم یکی مث ...

الان من ۱ میلیون نیاز دارم خب اگه قصد تون کمکه شماره کارت بدم واریز کن😂

شما از کجا فهمیدی ایشون با شخصیته؟

به پیر به پیغمبر از ظاهر و رفتار نمیشه باطن مردم رو دید چه برسه به اینکه از پشت گوشی بخوای متوجه بشی

به هر حال قصد شما کمک بود امیدوارم تجربه خوبی باشه براتون 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الان من ۱ میلیون نیاز دارم خب اگه قصد تون کمکه شماره کارت بدم واریز کن😂 شما از کجا فهمیدی ایشون با ...

😂😂

به حرفاش اعتماد کردم 

من خودم هیچ وقت دروغ نمیگم خود واقعیمم 

متاسفانه نمیتونم تشخیص بدم دروغ میگن گفتم خب بیچاره گیر کرده نیاز داره 

من یادمه اون موقع یه گوشی خریدم ۹۸ تومن 

یادمه یکی از دوستام که ۸۰ هزار به دوست پسرش داده بود رو خیلی سرزنش کردم،دقیقأ همین بلا سرخودم اومد🥲

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️ 
چجوری میتونن عذاب وجدان نگیرن آخه

وقتی حلال وحروم سرشون نمیشه راحت میخورن،تازه میدونست کارم سخته واین پول رو به زحمت درآورده بودم،اما نداد.منم گذاشتم بمونه برا اون دنیام☺️

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️