2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واسه هرکس فرق داره 

بعضیا از اول توافق میکنن 

بعضیا تو جلسات برمیگردن 

والا فک کن یکی از طرفین ی دادگاهو نیاد اون دادگاه ۱ماه عقب میوفته 

ولی در بهترین حالت با توافق همچی بین ۶ ماه تا ۱ سالی فک کنم طول بکشه البته مطمئن نیستم تقریبی

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2740

اگه مرد زود بیاد طلاق بده چند ماه یا کمتر از یک سال 

ولی متاسفانه تا مرد نیاد طلاق بده دلیل درست حسابی هم نداشته باشه خیلی طول میکشه 

من یه دوست داشتم شوهرش بی کار بود معتاد بود حالا وکیل هم داشت خلاصه شانس آورد پرونده پزشکی داشتن که شوهرش بچه دار نمیشد با همه ی اینا تونست بعد از دوسال دوندگی غیابی طلاق بگیره

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
مهریه چیکار کرد 

مهریه اش هفتادتاسکه بود،بزورتونست سه چهارتاشوقسطی بگیره،بعدش هم طلاقشوگرفت وبقیشوندادن

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2706