2752
2734
دانشگاه تو شهر خودم رتبه آوردم 😭به خاطر هزینه ها و مشکلات اقتصادی خوانوادم نرفتم اخی چقدر وقتی بهش ...

شرایط اونجوری بود دست تو نبود که :( شاید سرنوشت چیز دیگه ای برات رقم زده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پشیمون از این هستم که چرا از همون اول که رفتم سرکار به فکر خودم با خودخواهی نبودم و در عوض به خانواده کمک مالی کردم ولی بعدها نه تنها گفتند وظیفه ت بوده کلا فراموش ش هم کردند و طلبکار هم شدند

حسرت اینکه بی عقلی کردم و با پسر داییم خوب رفتار نکردم اون ازدواج کرد و من ۲۹ سالمه و مجردم :( 

و آدمای اشتباهی با رابطه ی اشتباهی به طورم میخوره .

تنها راه یاد گرفتن ؛ زندگی کردنه ✨ میشه یه صلوات مهمونم کنید 🙃❤️ 
 قید دانشگاه را زدم درسم را ادامه ندادم و فکر کردم بچه دار میشم باید بمونم به بچه برسم .نمیدونس ...

چقد ناراحت کننده...

ادم نمیدونه چی در انتظارشه 

امیداورم بهترینا براتون اتفاق بیوفته  

دانشگاه تو شهر خودم رتبه آوردم 😭به خاطر هزینه ها و مشکلات اقتصادی خوانوادم نرفتم اخی چقدر وقتی بهش ...

منم ابجیم بخاطر پدر مادرم ک پول نداشتن نرفت پرستاری ازاد چقدد پشیمونه

میگه الان ک  سنم رفته بالا کی دلش برامن میسوزه منم نباید اون موقع فکر دلسوزی بودم

اون موقع ک قبول شد پرستاری ترمی۷۰۰ بود😢

کاش میرفت کاش

پشیمون از این هستم که چرا از همون اول که رفتم سرکار به فکر خودم با خودخواهی نبودم و در عوض به خانواد ...

عیبی نداره همش بهت بر میگرده جور دیگه ای اینکه به خانوادت کمک کردی خیلی خوبه 

اونا قدر نمیدونن متاسفانه...

پشیمون از این هستم که چرا از همون اول که رفتم سرکار به فکر خودم با خودخواهی نبودم و در عوض به خانواد ...

یه آرایشگری اون روز استوری اینستا میگف اکه درامد داشتین هرچند کم مخصوصا اوایل کارتون به خانوادتون پول ندید و پس انداز کنین، این چندرقاز پولی ک دارین بدرد کسی جز خودتون نمیخوره

الان معنی حرفشو میفهمم

کاش هیچ وقت بچمو دنیا نمی آوردم ک اینجوری قلبم و هزار تیکه کنه

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2706