2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه هرکس فرق داره 

بعضیا از اول توافق میکنن 

بعضیا تو جلسات برمیگردن 

والا فک کن یکی از طرفین ی دادگاهو نیاد اون دادگاه ۱ماه عقب میوفته 

ولی در بهترین حالت با توافق همچی بین ۶ ماه تا ۱ سالی فک کنم طول بکشه البته مطمئن نیستم تقریبی

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

اگه مرد زود بیاد طلاق بده چند ماه یا کمتر از یک سال 

ولی متاسفانه تا مرد نیاد طلاق بده دلیل درست حسابی هم نداشته باشه خیلی طول میکشه 

من یه دوست داشتم شوهرش بی کار بود معتاد بود حالا وکیل هم داشت خلاصه شانس آورد پرونده پزشکی داشتن که شوهرش بچه دار نمیشد با همه ی اینا تونست بعد از دوسال دوندگی غیابی طلاق بگیره

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
مهریه چیکار کرد 

مهریه اش هفتادتاسکه بود،بزورتونست سه چهارتاشوقسطی بگیره،بعدش هم طلاقشوگرفت وبقیشوندادن

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2706