2737
2734

ی پیام قشنگ بهش بده و معذرت خواهی کن 

اومد خونه ب خودت برس لباس قشنگ بپوش و خودت پیش قدم شو آشتی میکنین

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برا چی زنگ میزنی بهش ولش کنا منم از صبح قهرم باهاش دوبار اومده خونه حتی نگاشم نکردم گوشیمم خاموش کردم سه بار از روبیکا پنج بارم زنگ زده بهم اس ام اسش اومد میخواستم زنگ بزنم بهش ولش کردم گفتم بزار باز خودش زنگ بزنه الان دوباره زنگ زد

2740
ی پیام قشنگ بهش بده و معذرت خواهی کن  اومد خونه ب خودت برس لباس قشنگ بپوش و خودت پیش قدم شو آش ...

اره اونام چقدر حالیشونه دور از جون شوهر استارتر بعضیاشون اونقدر خرو نفهمن که بد تر از دماغ ادم در میارن فک میکنی ذوق میکنن نه از قصد میبینن خوشگل شدی بد تر گند میزنن بهت نباید محلشون بدی تا خودشون دنبالت موس موس کنن حالشون بیاد سر جاش

اره اونام چقدر حالیشونه دور از جون شوهر استارتر بعضیاشون اونقدر خرو نفهمن که بد تر از دماغ ادم در می ...

اینم حرفیه

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
اینم حرفیه

بخدا یا باشوخی میگن حرفشونو یام که با عصبانیت من هر موقع ارایش میکنم اروم باشه میگه شبیه گرگ کردی خودتو اینقدر خط چشم کشیدی عصبانیم باشه میگه همش ارایش میکنی به بچه نمیرسی به خونه نمیرسی هزار تا بهونه ی دیگه تا میام یه چیزی بگم میگه چطور ارایش کردی اما فلان کارو نکردی اونقدر نفهمن که نمیدونن ما وقت میزاریم برا اونا ارایش میکنیم نه خودمون گفتنیم میگن ما نمیخوایم شما ارایش کنید همون به بچه برسید به غذا برسی کافیه

بخدا یا باشوخی میگن حرفشونو یام که با عصبانیت من هر موقع ارایش میکنم اروم باشه میگه شبیه گرگ کردی خو ...

عجبا چی بگم

البته ظاهر تو خونه خیلی مهمه من دوست دارم هم تو خونه براب همسرم آرایش کنم بیرونم میرم فقط برای اون آرایش میکنم ک زنای بیرون رو میبینه با خودش بگه زن منم با اینا فرق نداره