2752
2734
عنوان

آخرین چت شوهرم با من و اخرین چتش با رفیقش

| مشاهده متن کامل بحث + 91530 بازدید | 1211 پست
آنه جون عکس چت های شوهرت مونده تو سایت عیب نداره؟ 

نه ولش خودش که اینجا نیس پس کسی نمیفهمه😂مگه اینکه خودش اینجا عضو بشه ببینه بشناسه😬😬😬

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حاجی امضامو هوتن من هوژین من😂😂 یعنی هوتن من زندگی بخش منه) 😍😍

کوردی؟؟؟

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
نه

هوژین کوردیه

بعدشم یه بتر گفته بودی هوتن گیان😂

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
هوژین کوردیه بعدشم یه بتر گفته بودی هوتن گیان😂

میدونم کوردیه یعنی زندگی بخش😍😍

چون هوتن کورده اینا رو گذاشتم😂😂

وگرنه خودم کورد نیستم

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
میدونم کوردیه یعنی زندگی بخش😍😍 چون هوتن کورده اینا رو گذاشتم😂😂 وگرنه خودم کورد نیستم

اره یبار شنیدم گفتن کورده ولی زیاد جدی نگرفتم😍پس هم زبون منه

😌دیقو بیت🤣🤣 این کوردیه معنیشو تو فارسی بلد کگنیستم ولی جورایی میخای حس حسرت به طرف مقابلت بدی😂

اره یبار شنیدم گفتن کورده ولی زیاد جدی نگرفتم😍پس هم زبون منه 😌دیقو بیت🤣🤣 این کوردیه معنیشو تو ف ...

هوتن تهران بدنیا اومده

ولی سنندج بزرگ شده و اصالتا مال سنندج هست😍😍

شما کورد کجایی؟ 

هوتن تهران بدنیا اومده ولی سنندج بزرگ شده و اصالتا مال سنندج هست😍😍 شما کورد کجایی؟ 

منم کوردستانیم

یکی از شهرستانی نزدیک سنندج 😅😍

ای بابا من چشام مشکل داره اینم ویرایش نمیزنه

برای هوتن گیان له دوریت من به کسم ته نیا توی هه چه کسم 😂😂😍😍

ای گیان😂😍

ببین ولی این درستشه به کوردی باید یه سری حرفارو رعایت کنی وگرنه بد خونده میشه

له دوریت من بی که‌سم  ته نیا توی هه‌رچی که‌سم😁

ای گیان😂😍 ببین ولی این درستشه به کوردی باید یه سری حرفارو رعایت کنی وگرنه بد خونده میشه له دوریت ...

مگه اینکه من گفتم چیز بدی شد؟ 😯😯😂😂

عه پس چ عالی😂😂😍😍😍

بله بله😌

شما تا حالا نیومدین این دور ورا؟

2706