2737
2739
عنوان

چطوریاس که تو دانشگاه مانتو کوتاه و شلوار قد نود وآرایش اشکال نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 80 پست
روسری مشکی سر میکنین؟ روسری مشکی هم مثل مقنعه است تقریبا گفتم اگه مثلا روسری نگین دار یا شال جواهر ...

اره خوبه، مگه حتما باید مشکی باشه روسری!

حرفت خیلی عجیب بود نمیدونستم بعضیا فک میکنن روسری رنگی زیر چادر خزه😐😂😂

ن بابا اشکالی نداره همه ی کسایی ک میشناسم با چادر روسری رنگی میپوشن/:

اره خوبه، مگه حتما باید مشکی باشه روسری! حرفت خیلی عجیب بود نمیدونستم بعضیا فک میکنن روسری رنگی زیر ...

آخه تو بیرون که اوکیع اما تو محیط دانشگاه ما کسی نمیپوشن همه چادری هابی که میبینم با مقنعهان به جز یه نفر که اونم زیاد نمی‌بینم😅 ولی یه دانشگاه دیگه رفتم دیدم چادریشون روسری رنگی پوشیده بود یا یکی دیگه محجبه بود هدشال/ آها مرسی پس دیگه از این مشکی هابا طرح مختلف می‌پوشم✨🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا ما دانشگاه آزادیم واحد تبریز پدرمارو درمیارن دانشگاه‌های کلانشهرها الان همشون اینجوری شدن دیگه ...

من آزاد شیراز هستم فکر نمی‌کنم شیراز شهرستان باشه، شیراز هم کلانشهر محسوب میشه اصلا هم گیر نمیدن 

2731
درسته البته بستگی به محیط هم داره  بنظرم هرچی تو محیط دانشگاه ساده تر بپوشی بهتره، هر چی لباس ...

درسته ولی ببینین من روسری  رنگی نمیپوشم ولی میخوام همین  روسری مشکی که میپوشم یه ذره خوشگل باشه زیر چادر فعلا خوشگل بودن رنگ مشکی با همین نگین و جواهر دوزی  وشاین بودنش به ذهنم میاد،

عزیزم منم چادریم و بعضی وقتا روسری سر میکنم

تو دانشگاهمون هستن دخترایی که روسری های رنگی. رنگی میپوشن 

مثلا قرمز شاید بگی چه ضایع اما خیلی با اعتماد به نفس بالا میپوشن و خیلیم بهشون میاد 

حتی یه دختره پوشیه و دستکش میپوشه😁 میخوام بگم اصلا بد نیست راحت ست کن و برو

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
2740
عزیزم منم چادریم و بعضی وقتا روسری سر میکنم تو دانشگاهمون هستن دخترایی که روسری های رنگی. رنگی میپو ...

ممنون عزیزم🙏 کاش به غیر منم بودن بچه های دیگه که سر کنم اون وقت راحت تر میبودم

درسته ولی ببینین من روسری  رنگی نمیپوشم ولی میخوام همین  روسری مشکی که میپوشم یه ذره خوشگل ...

طرح پتینه هم خوبه هم برق نمیزنه هم خیلی ساده یکدست نیس 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
ممنون عزیزم🙏 کاش به غیر منم بودن بچه های دیگه که سر کنم اون وقت راحت تر میبودم

😌 تو بپوش و شیک باش 

بقیه بچه هام دلشون شاید بخواد و بپوشن

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

تو دانشگاه ما یکی دو تا چادری هستند روسری می‌پوشند

وای واقعا جلوه خوبی نداره مقنعه رسمی تره 

هر جایی پوشش خاص خودشو داره

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2706