2733
2734

هر بار تاپیک زدم یا تایپک بقیه رو خوندم چند نفری بودن که عه ربطی نداره چه ربطی داشت و خیلی با لحن بدی حرف میزنن 

مطمئن باشید کسی که میاد اینجا به اندازه ی کافی توسط آدمای دورش قضاوت شده و امیدواره حداقل اینجا قضاوت نشه 

نظرتو بیان می‌کنی لطفاً با زبون خوش بگو که دل کسیو نرنجونی 

زندگی به اندازه ی کافی سخت هست لطفاً بیایید یکم با هم مهربون تر باشیم و زندگی و از هم دیگه بیشتر از این سخت ترش نکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در جهان سوم دیگر مهربانی جایی ندارد !

باید با لحن خشن قدرت خود را نشان دهی 

وگرنه گوسفندی میشوی که در دست های گرگ طعمه شده ای

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2731
2740

دیگه مهربونی رو همه فراموش کردن🥆🥆

اگه قرار به مهربونی بود تو تو دنیای واقعی مارو اذیت نمیکردن 

مجازی که سهله

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید

باید اینو بفهمی که اینجا هم مثل جاهای دیگس

همه جور سن و سالی و عقیده ای و فرهنگی و درجه سلامت روحی هستن

یاد بگیر خوباشو بردار و بداشو ناراحت نشی تا بتونی مرهمی باشی به ناراحتیاشون

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
در جهان سوم دیگر مهربانی جایی ندارد ! باید با لحن خشن قدرت خود را نشان دهی  وگرنه گوسفندی میش ...

شما از زندگی تو اینجا راضی نیستی باید بیای به اینو اون حمله کنی؟تقصیر مردم چیه؟اگه کسی بهت بدی کرد اون وقت حق داری ولی همین جوری بدون دلیل نمیشه

در جهان سوم دیگر مهربانی جایی ندارد ! باید با لحن خشن قدرت خود را نشان دهی  وگرنه گوسفندی میش ...

خیلی بد بینی

اینقدرا هم بد نیست خوبی هم هست

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
دیگه مهربونی رو همه فراموش کردن🥆🥆 اگه قرار به مهربونی بود تو تو دنیای واقعی مارو اذیت نمیکردن&nbs ...

چرا خوبیاشو نمیبینین ؟

خیلی بد بینی اینقدرا هم بد نیست خوبی هم هست

بد نیستم 

واقعیت میگم میخوای باز تر بگم؟

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2706