2733
2734
عنوان

بچه ها کاش یکم با هم مهربون تر باشیم:)

| مشاهده متن کامل بحث + 138 بازدید | 22 پست
بعضی وقتا تا با یکی با لحن قاطی و جدی و سنگین حرف نزنید به خودش نمیاد و از بحث فرار میکنه

بستگی داره! مثلا شما دوست تو میشناسی می‌دونی که مثلا دیگه باید به خودش بیاد و الان وقته ولی ما اینجا هیچکسو نمی‌شناسیم نمی‌تونیم همین جوری قضاوت کنیم 

چرا خوبیاشو نمیبینین ؟

درسته خوبی هم هست من همیشه خودم هیچپقت نخواستم کسیو ناراحت کنم 

منظورم یسریا دور اطراف خودم

یه صلوات برای روبه راه شدن زندگیم و رسیدن به ارزوم میفرستید🙂 🥺ℳ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دیگه مهربونی رو همه فراموش کردن🥆🥆 اگه قرار به مهربونی بود تو تو دنیای واقعی مارو اذیت نمیکردن&nbs ...

عزیزم قرار نیست چون مردم یه جوری هستن تو هم همون جوری باشی تغییر از خود ما شروع میشه وگرنه اینجوری این چرخه هی میره و میره زندگی همومونو تباه میکنه 

باید اینو بفهمی که اینجا هم مثل جاهای دیگس همه جور سن و سالی و عقیده ای و فرهنگی و درجه سلامت روحی ...

موافقم عزیزم متاسفانه دنیا اینجوریه همیشه هم خوب هست هم بد ولی می‌دونی کاش همه میفهمیدن که کلام شون چقدر قویه و مثلا با یه حرف خوب میتونن روز یه نفر و بسازن یا نه برعکس 

اگه ما قدرت کلام مونو رو دیگران درک کنیم دیگه اینجوری راحت هر حرفی رو نمیزنیم

عزیزم قرار نیست چون مردم یه جوری هستن تو هم همون جوری باشی تغییر از خود ما شروع میشه وگرنه اینجوری ا ...

نه من که مثل بقیه نیستم من همیشه یجورم حتی اگه ادمای دورم رفتارشون تغییر کنه و بد بشن

یه صلوات برای روبه راه شدن زندگیم و رسیدن به ارزوم میفرستید🙂 🥺ℳ
بد نیستم  واقعیت میگم میخوای باز تر بگم؟

هر چی بگی من بیشترشو میدونم

ولی ادما خیلی عجیبن

هر چی رو فقط بخوان میتونن ببینن

من رفتم و برگشتم این راهو

از صد تا ادم نود و پنج تاشونو کلا از زندگی و دفتر تلفن و حافظم و همه جام حذف کردم

اما فراموش نکردم تا اگه روزی خودش یا نمونش اومد دنده هاشو خرد کنم و راهش ندم

باور کن اونقدر دنیا و زندگیم شیرین و روشن شده که حساب نداره

خواسی امتحان کن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
درسته خوبی هم هست من همیشه خودم هیچپقت نخواستم کسیو ناراحت کنم  منظورم یسریا دور اطراف خودم

پایین تر توضیح دادم خواستین بخونین

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
موافقم عزیزم متاسفانه دنیا اینجوریه همیشه هم خوب هست هم بد ولی می‌دونی کاش همه میفهمیدن که کلام شون ...

اصلا به حرفام دقت نکردی

گفتم مریضن و باید رعایتشونو بکنی نه اینکه انتظار بیجا ازشون داشته باشی