2737
2739
عنوان

اگه بگن امشب عروسیه عشقته آخرین حرفی که بهش میزنی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1651 بازدید | 103 پست
اه میخوای خود کشی کنی  خنگی پس بعدی مهربونتر و مرد تر اینه ها

نه بابااا خودکشی چی😂😂😂

دنیاهمه‌هیچ...                    واهل‌دنیاهمه‌هیچ ...         ای‌هیچ... برای‌هیچ... برهیچ‌مپیچ...       دانی‌که‌ازآدمی،چه‌ماندپس‌مرگ؟... عشق‌است‌ومحبت‌است‌وباقی‌همه‌هیچ...♡
من معتقدم دختری که تو خونه بشینه و زیاد از خونه بیرون نیاد ب مراتب ازدواج موفق تری نبست به اونی که ب ...

نه من همونم که زیاد خونه نشستم

الان برگردم عقب این اشتباه رو نمیکنم😢به خودم و دلم و بختم بد کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اعتقادت اشتباه ....خاله من از ۱۹ سالگی تاالان ک ۳۸ سالشه شغلش شب کار بود ۲ بعداز ظهر میرفت ۱۲ شب میو ...

دقیقا وقتی کسی نبینه اخه کی میاد 

یه فامیل دور دارن مادرشوهرم اینا 

دخترا رو میخواستن ببرن دکترم ساعت چهار صبح از خونه میبردن که همسایه نبینه اونم با اسکورت برادارا کی جرات داشت نگاهشون کنه 

هیچی موندن تا نزدیک پنجاه سالشون شد یکیش دادن یه آدم که فلج بود خدای توبه 

یکیش هم دادن یه آقای مسن رفته لگن زیر پیر مرد میگیره 

حالا همینا اگه میذاشتن بیرون برن حداقل یکی دو نفر میدیدشون چقدر خوشبخت میشدن حداقل به یه پسر جوان سالم ازدواج میکردن 

اونم بعد فوت پدر مادر همون برادرا شوهرشون دادن میخواستن خونه پدری بفروشن

عشقی ندارم خداروشکر 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
2740
هنوزم مجرده  مطمئنم خواستگار اومده يا بالاخره پیشنهادی داشته رد کرده

کسی نمیدیدش اون بدرد نخوراهم مادربزرگم میرفت پارک بااون خانوما ک صحبت می‌کرد مثلا میگفت دختر منم مجرده قرار میزاشتن میومدن خاستگاری ....ولی اگه کار خالم روزانه بود غروبا بیرون میرفت یه کلاسی میرفت گشت‌وگذاری میرفت یه خاستگار بدرد بخور پیدامیشد شوهر می‌کرد....حداقل یه دوست‌پسر بدرد بخور پیدامیکرد ک ازدواج میکردن

من معتقدم دختری که تو خونه بشینه و زیاد از خونه بیرون نیاد ب مراتب ازدواج موفق تری نبست به اونی که ب ...

هیچ ربطی نداره

ازدواج شانسیه

خیلی ها هستن تو خونه بودن اما الان مجردن یا ازدواج خوبی نداشتن از خونه موندشون پشیمونن

عشقم میگه ۱ تیر سربازیش تمومههههههههه

چه سوال سختی واقعا

از تستای کنکور تجربی سخت تره 

امیدوارم هیچکس تو این شرایط قرار نگیره

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»

من برعکس بقیه موافقم 

حالا نه اینکه دنبال کیس خوب نباشم هستم مثلا به دوستم گفتم که اگر از همکاری شوهرش آدم خوبی بودن معرفی کنه آشنا شیم خانوادگی 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
هیچ ربطی نداره ازدواج شانسیه خیلی ها هستن تو خونه بودن اما الان مجردن یا ازدواج خوبی نداشتن از خون ...

اینجوری نیست اکثرا مردا دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیدن،، خودم من واقعا خیلی دوست دارم همسر آیندم اهل بیرون رفتن نباشه 

اشتباه میکنی

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2706