2752
2734
عنوان

اگه بگن امشب عروسیه عشقته آخرین حرفی که بهش میزنی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1651 بازدید | 103 پست

من همچین تجربه ای داشتم

از یه هفته قبل عروسی خواستم پیام بدم نکن تو رو خدا به خدا من هنوز با همه وجودم عاشقتم

نمیدونستم اونم منو دوست داشته و خواستگاری کرده خانوادم نگفته بودن

اما ندادم دیگه دور بود گناه بود

فقط گریه کردم🙃

این کاربری دست دو نفره✌🏼

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اتفاقا اصلا دیر نیست  گوش کن به من الان عقلت کامل شده پخته شده نوجوان نیستی گول نمیخوری حرف بز ...

اگه مجرد بودم بله حتما همینکارو میکردم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1
اینجوری نیست اکثرا مردا دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیدن،، خودم من واقعا خیلی دوست دارم همسر آیندم اهل ب ...

میشه دلیلش رو بگید؟

شاهی که بر رعیت خود میکند ستم                                               مستی بود که میکند از ران خود کباب.  
من همچین تجربه ای داشتم از یه هفته قبل عروسی خواستم پیام بدم نکن به خدا من هنوز با همه وجودم عاشقتم ...

واااای عزیزدلمممم

دنیاهمه‌هیچ...                    واهل‌دنیاهمه‌هیچ ...         ای‌هیچ... برای‌هیچ... برهیچ‌مپیچ...       دانی‌که‌ازآدمی،چه‌ماندپس‌مرگ؟... عشق‌است‌ومحبت‌است‌وباقی‌همه‌هیچ...♡