2733
2734
عنوان

از عروس مون متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4371 بازدید | 102 پست
اگر بی فکرو بی مسئولیته به زندگی خودش ربط داره و به خودش ضرر میزنه شما میتونی براش ناراحت باشی ولی م ...

اتفاقا خیلی هم به ما ضرر می رسونه

آبرو مون رو همجا برده

بچه هاش رو نگه نداریم نابودن اینا

غذاشم ما باید بپزیم 

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
به شما ربطی نداره عزیزم سرت به کار خودت باشه

من به عنوان یک خاله هیچ وقت نمیتونم نسبت به رفتار خواهرم در قبال بچش بی تفاوت باشم. اصولا این مدل بی تفاوتی رو غیر انسانی و غیر عقلانی میدونم. چون روح و روان یک بچه بی تفاوتی حالیش نمیشه. پس به ایشون حق میدم در مورد رفتار عروسشون نسبت به برادر زاده بی تفاوت نباشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچهاش به ما و خانوادم ربط داره عروس خانواده مون شده باید شان مون رو حفظ کنه نه با این پسر اون پسر ...

بازم زندگی خودشو شوهر و بچه هاشه خیلی مشکل دارن جدا بشن...شما هیچ کاره ای نه نیازه براش کاری کنی نه در موردش نظر بدی....

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
مرز که اسونتر بود نوشتنش😊

از بس عصبیم

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
2731
تو زاییدی؟    

15 هفته که وقت زاییدن نیست خیلی مونده

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2740
اونم از تو متنفره

چرا ب زود قضاوت کردین عادت کردین؟ البته مهمم نیست

خداوند در قرآن کریم خطاب به کسانی که میگویند : "ما اسلام را قبول داریم اما به بسیاری از دستورات خداوند عمل نمی کنیم ....به صورت دلبخواهی و اختیاری تنها به برخی از واجبات عمل می کنیم و از عمل به سایر احکام خداوند سر باز میزنیم"                                        [آیا به نیمی از کتاب ایمان می آورید و نیمی را انکار میکنید؟!]
نوشتم بخشی رو می ترسم بیشتر بگم شناسایی بشم زندگی منو شوهرمم تا مرض بهم خوردن رسوند 

تا مرز*😐😐

اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
بازم زندگی خودشو شوهر و بچه هاشه خیلی مشکل دارن جدا بشن...شما هیچ کاره ای نه نیازه براش کاری کنی نه ...

شما که اصلا منطق نداری و فقط عروس هارو خوب میدونی از تاپیک من برید بیرون لطفا و بیشتر از این اعصابم رو خرد نکنید ممنون

تا مرز*😐😐

می دونم اشتباه نوشتم زیرش درست کردم نشد ویرایش کرد

2706