2733
2734
عنوان

از عروس مون متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4393 بازدید | 102 پست

بگو چه کارایی کرده تا بدونن بعضی عروس ها چقد مکارن .

اقایان درخواست دوستی ندید.                             خدایا مرا به همه ارزوهایم برسان                          خدایا کمکم کن انسان خوبی باشم                        خدایا روزهایم راپر از عشق به خودت قرار بده           خدایا تو همه چیز منی تو بهترین رفیق و همراه منی .💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به شما ربطی نداره عزیزم سرت به کار خودت باشه

بچهاش به ما و خانوادم ربط داره

عروس خانواده مون شده باید شان مون رو حفظ کنه

نه با این پسر اون پسر لاس بزنه بچهاش به هیچ جاش نباشن یا همش کتک شون بزنه و فحش بده بهشون

اسمش در رفته خواهر شوهر بده

اگر بدیم بیست و چهار ساعته نخواد براش شام و ناهارش رو درست کنیم

خیلی هم ربط داره

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

تونمیدونی اینجا مدافع عروسن بحث عروس میشه سرت ب کارت خودت باشه دخالت نکنننن

اما اگ خونواده شوهر همه فحش وفلاکت میدن

منم متنفرممم ازش اینقد بدی ازش دیدم ک حد نداره

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉
بگو چه کارایی کرده تا بدونن بعضی عروس ها چقد مکارن .

نوشتم بخشی رو می ترسم بیشتر بگم شناسایی بشم

زندگی منو شوهرمم تا مرض بهم خوردن رسوند 

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
نوشتم بخشی رو می ترسم بیشتر بگم شناسایی بشم زندگی منو شوهرمم تا مرض بهم خوردن رسوند 

مرز

چه جوریه ک تو همه جا ازت توقع دارن میگن تو عمشی 

تو مادر شوهری پدر شوهری ولی وقت دلسوزی میشه ک به نفع عروسا نیست میگن سرت تو کار خودت باشه 

متاسفانه بضیا خیلی بی مسئولیتن و ادم غریبه دلش به همسر و فرند اونها دلش میسوزه چ برسه به خواهرشوهر

2706