2737
2739
عنوان

رنگ موی بور بدون دکلره

97 بازدید | 13 پست

سلام دوستان میخوام بلوند کنم اما بخاطر آسیبی که دکلره میرسونه نمیخوام دکلره کنم

N8 و N9 قرمزی نداره؟؟

ی بور طبیعی میخوام موهای خودم قهوه ای خیلی تیره س

مگه میشه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه موی خودت خرمایی روشن بود شاید میشد ولی نه بور دیگه.

البته ارایشگاه بری میتونه ترکیبی دربیاره دلبخواهت

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
2740
آره خودم پایین موهامو واسه تست سه صفر زدم چهل دقیقه گذاشتم بمونه این رنگی شد ولی میترسم کل موهامو ای ...

چه قشنگ شده

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
جدی بنظرتون قرمزی نداره؟

چرا یکم داره ولی خوشگل شده