2752
2734
عنوان

چرا‌ ما‌ ادما‌ مرده پرست هستیم؟

177 بازدید | 8 پست

چراوقتی‌ عزیزامون‌‌زنده‌ هستن‌ قدر‌ نمیدونیم‌

وقتی‌‌فوت‌ میشن‌‌ دوست‌داشتنی‌ میشن؟

من‌  دو‌عزیزازدست‌دادم‌ وقتی‌ رفتت‌ن‌  تازه‌ قدرشونو‌میدونم😔

چون فراموش میکنیم که تا ابد قرار نیست کنار هم باشیم

اگر فراموش نمیکردیم و میدونستیم یک روزی قرار هیچ وقت همو نبینیم محتاطانه تر رفتار میکردیم

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تا هست قدر ندانی 

میشود بود .. 🖤⚡

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️

خسته ام از جماعت زنده کش مرده پرست

یه اخلاق خودم که دوسش دارم اینه که کسیو زنده بود دوسش داشتم مرده ام همش سر قبرش گل بردم و... کسیم دوس‌ نداشتم تشییع جنازشم برای احترام به خانوادش رفتم 

آقایون دعوت به دوستی ندن

بلا نسبت شما یاد این شعر افتادم 

در حیــرتم از مــرام ایــن مــردم پـست

ایــن طــایفــه زنــده کــش و مــرده پــرست

تا هســت بــه ذلــت بــکشندش بــه جـفا

گــر مــرد بــه عــزت ببــرندش ســر دســت

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
خاصیت بشراینه

عزیزم برای‌ شفای‌ مادرتون‌ حمد‌ خوندم. 

ان‌شاللله‌ سایشون‌  مستدام‌باشه‌ روی  سرتون‌ 

من‌مشهد‌ زندگی‌ میکنم‌ هروقت‌ حرم‌رفتم‌ براشون زیاررت‌ میکنم‌ به‌نیابت‌ مادر گرامیتون❤🌸

عزیزم برای‌ شفای‌ مادرتون‌ حمد‌ خوندم.  ان‌شاللله‌ سایشون‌  مستدام‌باشه‌ روی  سرتون‌ ...

ممنون عزیزم

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون