2737
2739
عنوان

مسافرت دوستانه بیاین لطفا

70 بازدید | 15 پست

همراه دوست شوهرم و خانومش میخوایم بریم مسافرت اونا یه بچه ۳ ساله دارن من ۵ ساله ...به شوهرم گفتم  بریم فقط من وقت دکتر دارم  اینهفته و اینکه  هرکسی با ماشین خودش گفت یعنی چی دو تا ماشین پشت هم بندازیم.گفتم من چمدون لباس دارم اونام دارن بعدشم بچه خوابش بگیر خوب عقب میخوابه اونطوری که نمیشه هم اونا اذیتن هم ما  یهو داد زد اصن نمیریم اصن من کار دارم . اینم بگم من با خانومش خیلی دوستم اصن با هم بودنو مصکلی ندارم فقط به خاطر جای ماشین میگم ...به نطرتون من باید کنار بیام با این قضیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وااا

حرف تو منطقیه

اصلا کوتاه نیا

چجوری میخواین وسیله جمع کنین اخه

لابود شما زن ها با بچه ها هم پشت بشینین تو راه کلیم خسته بشین

یه عالمه وسیله بذارن پشت بغل دستتون

بچه ها هم کوچیکن تو ماشین طاقتشون نمیگیره اصلا

اگه بچه نداشتین یه چیزی

قهر کن تو بگو من با این اخلاقت جایی نمیام رو نده ب این مرد برات رودار میشه بعدا

یک بار که با یه ماشین رفتین و سخت بود و جا نشدین میفهمه  چه سخته  اگه خیلی با خانمش صمیم ...

قضیه اینه که اون اصن مشکلی نداره خیلی راحت خودشو با شرایط سازگار میکنه ولی من اصلا نمیتونم تحت فشار باشم

2740

ببین اصلاً با یه ماشین نرو من یه بار این کارو کردم و متأسفانه واقعاً به شکر خوردن افتادم اولاً اینکه خب من دلم می‌خواست یه آهنگی رو گوش کنم خانم اون دلش می‌خواست یه آهنگ دیگه گوش کنه و شوهر من چون مثلاً اونا مهمون بودن توی ماشین ما اومده بودن همش به من می‌گفت اشکال نداره تو تحمل کن فلان کن بزار اون مثلاً کابلشو وصل بکنه آهنگ بزاره و اینا و بعدشم فر و فر پشت سر هم تو ماشین فقط سیگار می‌کشیدن توی زمستون مو بخاری گرفته بودیم شیشه ماشینو می‌دادم پایین شروع می‌کردم به سیگار کشیدن زن و شوهر با همدیگه بعد پسرم که جلو نشسته بود یهو می‌گرفت می‌خوابید شوهر من جلو تنها بود منم همش می‌ترسیدم می‌گفتم خب این جلو خوابیده یه وقت شوهر منم خوابش می‌گیره دیگه که گفتم این اولین و آخرین باری بود که با کسی رفتیم مسافرت و سوار ماشین کردیمش اگه خودش ماشین داره بیاد اگر ندارم مسافرت نره واجب نیستش که بیاد سوار ماشین یه نفر دیگه بشه شوهر شما واقعاً داره بی‌منطقی می‌کنه که آرامش زن خودشو داره فدای یکی دیگه می‌کنه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706