2733
2739
عنوان

سقط مکرر۶ هفته ایستادن قلب جنین

797 بازدید | 102 پست

بچه ها سلام ناامید از دنیا هستم ..من ایران نیستم دکترای خوبی نداره اینجا......توروخداهرکی هرجی میدونه بگه....

من بارداری اولم ۶ هفته و ۲ روز قلبش ایستاد بارداری دوم سریع اقدام کردم ۱ ماهه حامله شدم و شیمیایی بعد بارداری بعد دوماه بعدش حامله شدم و پوچ بارداری بعدی بعد یک سال فاصله انداختن حامله شدم و باز ۶ هفته و۳ روز قلبش ایستاد قلبش ضعیف بود قبل شروع هفته ۶ خون ریزی کردم گفتن جنین نمیبینیم پوچ من کلی زعفران و زرشک خوردم بعدش رفتم سنو گفتن عه بجه هست ولی قلبش ضعیفه باز هفته و هماتوم داری باز هفته بعد سنو کردن دیدن قلب همون۶ هفته و ۳ روز ایستاده ...من پارسال ازمایش های سقط و انجام دادم سنو ام سالم بود مشکل نداشتم شوهرم هنوز ازمایش اسپرم نداده میتونه مشکل اسپرم باشه؟؟؟؟مشکل انعقادی ام ندارم ک بگم انوکسا نزدم اینجوری شده....هرکی شرایط منو داشته دکتر بهش چی گفته؟ممنونم

روزایی که با توام،از سرنوشتم راضی ام💜
یعنی واقعا جایی که هستین پیگیری نمیکنن؟! تو ایران میرید مراکز ناباروری و سقط جنین مکرر باید آزمایش‌ ...

خدا لعنتشون کنه نه ....بعد اون ۳ تا اول از من ازمایش گرفتن گفتن سالمی ن ایمنی ن انعقادی ن تخمدان ن رحم مشکل نداری ...از شوهرم ازمایش نگرفتن ولی گفتن میگیرن ........میترسم چون گفتن اگر مشکلی پیدا نشه ای وی اف باید بکنی خوب اگر ای وی اف کنن دیگه سقط نمیشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم اول از همه دیگه نباید بعد دومی باردار میشدی تا مشکل و پیدا نکردی 

اول از همه باید عکس رنگی رحم بدی ببینی رحمت از نظر آناتمی شکل خوبی داره و سپتوم نداری و دوشاخ و کمانی نیستی و پلیپ نداری که خودش باعث سقط میشه 

دوم ازمایش کامل ایمنی و انعقادی که شاید ۳۰ تا ایتم باشه باید انجام بدی این که میگی مشکل انعقادی نداری ۱۰۰ مدل ازمایش هست تا اونا رو ندی اصلا مشخص نمیشه 

سوم عدد ذخیره تخمدان و ازمایش هورمونی کامل مثل پرولاکتین و تیرویید و ....... انجام دادی؟؟ 

و در نهایت مهمترین آیتم معاینه همسرم از نظر واریکسل و ازمایش اسپرم شکل حرکت تعداد و جهش و بررسی میکنند و آزمایش شکست اسپرم dfi ممکنه اسپرم از نظر دی ان ای دچار مشکله 

وقتی یه بار سقط کردی چرا باز زود زود باردار شدی ب رحمت آسیب میزنه 

شیمیایی گفتن سقط نیست زود باردار شو ک پوچ شد...بعد من یک سال فاصله انداختم برای این اخری 

عزیزم اول از همه دیگه نباید بعد دومی باردار میشدی تا مشکل و پیدا نکردی  اول از همه باید عکس رن ...

اره ازمایشات و دادم سالم بودم همون بعد بارداری پوچ دادم .......سنو هم دادم ......ازمایش اسپرم نداده شوهرم ..واش مث ایران بود مشکل اینه دکترای اینجا خرفتن ........ازمایش های هورمونی ام انجام دادم .......اسم ازمایش انعقادیمم کاردیولیپین انتی بادی بود ......با چند تا ازمایش دیگه برای سقط مکرر

عزیزم اول از همه دیگه نباید بعد دومی باردار میشدی تا مشکل و پیدا نکردی  اول از همه باید عکس رن ...

مدل رحمم ارکوئیت نرمال......تخمدان ها عادی تنبلی ندارم ......هورمونها خوب .......ازمایش های هورمونی همه رو دادم.

2740
اره ازمایشات و دادم سالم بودم همون بعد بارداری پوچ دادم .......سنو هم دادم ......ازمایش اسپرم نداده ...

نه اونا کامل نیست عزیزم من ایران انجام دادم نزدیک ۳۰ تا ایتم هست ایمنی و انعقادی 

عکس رنگی با سونو فرق داره تو سونو خیلی مشکلات اناتومی دیده نمیشه

اسپرم از همه مهمتره باید انجام بشه هم dfi 

چند وقت بیا ایران‌درمان کن بعد برو اگر میتونی 

فعلا هم جلوگیری کن 

من ی بار بارداری پوچ داشتم دکترم گفت اگ دومی هم پوچ شد بدون مشکل از همسرته ،،، همسر شما حتما باید آزمایش بده

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خبر خبر بیارید که آرزوم تو راهِ  
2706