2752
2734
عنوان

سقط مکرر۶ هفته ایستادن قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 103 پست
چقدر نابودم خدا بدونه ........میگم من دیدی خوب پوچ و شیمیای و ایست قلبی داشتم بنظرت ب ایمنی مربوطه؟؟ ...

من آزمایش فکتورv و هموسیستئین  رو دادم باقیه هم بودن اما هموسیستئین من بالابود....و استرس...و اینکه توبارداری آنتی تی پی او رو بده شاید برات اون بالا باشه..یاخونت توبارداری غلیظ میشه ....اما استرس خیلی تاثیرداره خیلی

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
من آزمایش فکتورv و هموسیستئین  رو دادم باقیه هم بودن اما هموسیستئین من بالابود....و استرس...و ا ...

من به شدت ادم استرسی هستم ب شدتتتتتتتتتت...امروز رفتم بیمارستان گفتن ارجاع میدیم به کلینیک تخصصی سقط مکرر......امیدوارم اینجاجواب بگیریم بهشون گفتم شما ازمایش های کاملی نگرفتین گفتن این کلینیک بررسی میکنن دیگه برات

روزایی که با توام،از سرنوشتم راضی ام💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من به شدت ادم استرسی هستم ب شدتتتتتتتتتت...امروز رفتم بیمارستان گفتن ارجاع میدیم به کلینیک تخصصی سقط ...

من به نه بارداری که یا پوچ میشد یا مثبت میشد بعد یک هفته خونریزی میوفتادم یا میگفتن شاید خارج رحمه رشد بتام دوبرابر نشده بود...اینبار دکتر خودمو عوضکردم دقیقا پارسال رفتم مطبش بچم خونریزی پشت جفت کرده بودم ولی هنوز سونو نرفته بودم.‌رفتم سونو خلاصه اونم رشد گیرکرد اما ضربان میزد هرپنج ثانیع‌‌‌...که سقط شد و بعد سقط گفت ازمایش مینویسم فقط برام همین چندازمایش رونوشت بعدش گفت ۶ ماه بعد بیا که از کلومیفن برام شروع کرد میدونستم کلومیفن واسه من جواب نمیده...اما حتی آمپول هم داد سه دوره خوردم سونو میرفتم و آمپول اچ سی جی آزاد سازی تخمک میزدم اما تاثیری نداشت که دوره سوم پریودم عقب افتاد بهم گفت ببین چندهفته میگم اگه رفتی مثبت بود اصلا نشین باخودت فکر کن بگو وای مثبته‌‌‌‌...با خودت اصلا بارداری رو نبین مثل قدیم خودت باش راه خودتو برو‌..کارهای همیشه تو انجام بده اصلا استرس رو کامل بریزد ر...و نکته مهم اصلا به هیچکسی نگو بارداری چون هرکسی یه جور استرس میده....گفت تا۳ ماه ...اما ازبس فکر و خیال کردم از مطب اومدم تابرم آزمایش بارداری بدم کلی تپش قلبم رفت بالا که خلاصه یکساعت گشتیم تا جایی پیداکنیم که نتیجه. رو سریع اطلاع بدن اما همینکه اومدم آزمایشگاه متوجه شدم .....اصلا از شدت استرس پریودشدم..‌

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
من به نه بارداری که یا پوچ میشد یا مثبت میشد بعد یک هفته خونریزی میوفتادم یا میگفتن شاید خارج رحمه ر ...

ببین اینارو گفتم بدونی استرس خیلی تاثیرداره..‌‌ماه چهارم با لتروزول باردارم شدم بتام دوبرابرنشد اما دکترم گفت استرس دور بریزم...که واقعا جواب دادبرام‌...اینارو میگم که استرس نداشته باشی اصلا

2731
من به نه بارداری که یا پوچ میشد یا مثبت میشد بعد یک هفته خونریزی میوفتادم یا میگفتن شاید خارج رحمه ر ...

ددست میگی ......خدا بهترین هارو بهت بده

چرا گفتن ولی نگفتن ک با ای پی اف سقط نمیشه یعنی احتمال داره بازم سقط شه انشالله برای شما دیگه سقط نش ...

همچنین خودت❤️

احتمالا مشکل از همسران چون اگه خودت مشکلی نداری اسپرم که مشکل داشته باشه باعث سقط میشه

اره باید ازمایش بده امیدوارم همین باشه چون درمانش ساده ست

خدا لعنتشون کنه نه ....بعد اون ۳ تا اول از من ازمایش گرفتن گفتن سالمی ن ایمنی ن انعقادی ن تخمدان ن ر ...

اینجا حتی آزمایش های ایمنی و انعقادی هم مشکلی نداشته باشه باز هم برای احتیاط دارو میدن 

من خودم مشکل انعقادی نداشتم ولی به قول دکتر چون سقط بی علت داشتم ناچارا تو بارداری آسپرین و آنوکسا استفاده کردم