2737
2734
عنوان

بهورزی

53843 بازدید | 1624 پست

سلام کسی آزمون بهورزی شرکت کرده (گیلان)

نتیجه ش اومده باشه 

اگه استان های دیگه هم هستین جواب اومده مصاحبه اومده ممنون میشم بگید تو مصاحبه ازتون چی پرسیدن 

و اگه بهورز هستین درمورد شغل توضیح بدین

این اکانت صرفاً جهت تبادل نظر در ارتباط با آزمون بهورزی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان شوهرم بهورز بود بازنشست شد.توی  خانه بهداشت روستا کار میکرد.کارای تزریق واکسن نوزادا گرفت ...

حقوقش چن بود اواخر ؟ الانکه بازنشسته ان زیاد شده یا کم‌شده حقوقش؟

میشه یه صلوات واسه زندگیم بفرستی . بگو منم بفرستم واست مرسی 😘 درباره آزمون استخدامی بهورزی سوالی داشتی ازم بپرس گلم با کمال میل جواب میدم بهت😊
2731
برا امتحانش چه شرایطی لازمه؟؟

باید مرکز بهداشت استانتون اطلاعیه بدن ک لازم دارن بهورز 

لیسانس های اون رشته اگه شرکت کنن از بین اونا ازمون میگیرن ولی اگه ن لیسانس شرکت نکنه از بین دیپلم ها ازمون میگیرن و بعدم مصاحبه و گزینش 

میشه یه صلوات واسه زندگیم بفرستی . بگو منم بفرستم واست مرسی 😘 درباره آزمون استخدامی بهورزی سوالی داشتی ازم بپرس گلم با کمال میل جواب میدم بهت😊
برا امتحانش چه شرایطی لازمه؟؟

امتحانش اگه با دیپلم بدید فقط سه درس دینی زبان و ادبیات دبیرستان درحد تستای متوسط ه ولی با رشته های بهداشت و.. امتحانش سوالات همون رشته میاد

مامان شوهرم بهورز بود بازنشست شد.توی  خانه بهداشت روستا کار میکرد.کارای تزریق واکسن نوزادا گرفت ...

درمورد حقوق و سختی کار یه توضیحی بدید بی زحمت

حقوقش چن بود اواخر ؟ الانکه بازنشسته ان زیاد شده یا کم‌شده حقوقش؟

شما فک کنم مصاحبه داده بودید قبول شده بودید نتیجه تون چی شد؟

2738
شما فک کنم مصاحبه داده بودید قبول شده بودید نتیجه تون چی شد؟

بله فعلا نیومده جواب 😥

هم مصاحبه تخصصی رفته بودید هم گزینش یا فقط اولی؟

مصاحبه رو رفتم گفتن این روزا میان تحقیقات بعدم ک جواب بیاد میگن بیا گزینش

الان حدودا پنج ماهه درگیرشم همش تو استرسم والا

حقوقشون که الان حدود۸تومنه..شامل سختی کار نمیشه.

جدی من خواهر شوهرم بهورزه میگه 5 تو روستاس البته زمان احمدی نژاد اسخدام شده دیپلم

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
مصاحبه رو رفتم گفتن این روزا میان تحقیقات بعدم ک جواب بیاد میگن بیا گزینش الان حدودا پنج ماهه درگیر ...

اره استرسش زیاده باعث میشه ادم نتونه برنامه بریزه برا چیزای دیگه حتی اگه قبول نشد 

امیدوارم قبول شید 

ماهم اسفند امتحان دادیم هنوز حتی جواب ازمونم نیومده 

شما چند نفر بودن از روستاتون چند نفر مصاحبه دعوت شدن؟

2706