2737
2734

منو شوهرم و بچه هام با ماشین خودمون می خوایم بریم مسافرت. با مامانم صحبت می کردم یهو گفت ما (مامان و بابام) هم میاییم خیلی وقته مسافرت نرفتیم دلمون گرفته. البته با ماشین خودشون. من که خیلی دوست دارم باهاشون برم مسافرت ولی می دونم شوهرم بفهمه یه کاری می کنه مسافرت از دماغمون در بیاد . از این ور روم نمیشه به مامانم بگم نیاییین. به نظرتون چکار کنم؟

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)

یکم ناراحت میشه ولی خب الکی بگو یکی از دوستای همسرم باهامونه

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از دست این مادرا

چرا خودشون رو کوچیک میکنن

حرفم بزنی ناراحت میشن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
چرا شوهرت اعصاب خردی میکنه؟  مسافرت دسته جمعی که خیلی خوش میگذره

دوس نداره با مامان بابای من بره مسافرت . مسافرت با همسن و سال های خودمون و بیشتر دوست داره

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)
چرا شوهرت اعصاب خردی میکنه؟  مسافرت دسته جمعی که خیلی خوش میگذره

اخلاق همه یه جور نیست

من اصلا از مسافرت دسته جمعی خوشم نمیاد

حتی با خانواده خودم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2740
اخلاق همه یه جور نیست من اصلا از مسافرت دسته جمعی خوشم نمیاد حتی با خانواده خودم

شوهر منم همینجوریه بیشتر مسافرت تنهایی دوست داره . فوقش با همسن و سال های خودمون

اخلاق همه یه جور نیست من اصلا از مسافرت دسته جمعی خوشم نمیاد حتی با خانواده خودم

منم همین طور. حتی پارک هم بخوایم بریم، دوست دارم فقط خودمون باشیم.

همه هم میگن تنهایی خوش میگذره بهت؟؟ میگم جمعی خوش نمیگذره، هی باید معطل یکی دیگه باشی و با یکی دیگه هماهنگ شی

شوهر منم همینجوریه بیشتر مسافرت تنهایی دوست داره . فوقش با همسن و سال های خودمون

یه جوری به مادرت بگو نذار کوچیک بشن جلوی شوهرت

2706