2752
2734
منم همین طور. حتی پارک هم بخوایم بریم، دوست دارم فقط خودمون باشیم. همه هم میگن تنهایی خوش میگذره به ...

دقیقا

حالا پدر مادرا که بعضی وقتا میرن تو فاز نصیحت مخصوصا تو تربیت بچه ...خب اقتضای سنشونه...من واقعا سختمه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ناراحت میشه ولی خب بگو شوهرم ناراحت میشه آخه میخواست به مامان خودش بگه من گفتم نه نگو الان اگه شما بیایین اون ناراحت میشه دعوا میکنه میگه چرا من خواستم به مامانم بگم بیاد تو گفتی نگو میخوام خودمون باشیم اونوقت مامان بابا خودتو میاری

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید