2737
2739
عنوان

نامزدم حلقه نمیندازه

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 53 پست
ازدواجتون سنتی بوده؟ اصلا دوستت داره؟ عقدید یا نامزد؟ چند وقته با همید؟

اگه قهر کنم بعد نازمو نخره بگه بلد نیستم دوسم نداره یعنی

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
منم نمیندازم زیاد چون نمیتونم با حلقه کار کنم ولی خب توی دانشگاه میندازم

بشین ببین کی زیر پای شوهرت نشسته

منظورم جنس مخالف نیستا 

احتنالا یکی از رفیقاش خط منفی بهش میده راه و چاه غلط بهش نشون میده اونو باید از شوهرت دور کنی 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بشین ببین کی زیر پای شوهرت نشسته منظورم جنس مخالف نیستا  احتنالا یکی از رفیقاش خط منفی بهش می ...

واقعا

اینم بگم عا مثلا وقتی پیش دوستاشه الکی برای من قیافه میگیره 

مثلا بیمارستان میبینمش زنگ میزنم پیش دوستاشه یه جوری میره اونور باهام حرف بزنه که دوستاش نبینن

دوستاش پرش میکنن؟

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
تو مدت دوستیم همینجور بود؟

اره کلا همینه شخصیتش 

میگه بلد نیستم ناز بکشم 

یا قهر میکنم وایمیسته نگام میکنه 

بخدا توی دلم موند یه جمله عاشقانه بگه فقط دوست دارم بلده 

بهش میگم روز دختر بهم تبریک بگو حداقل میگه من مناسبت ها برام مهم نیستن حتی تولد خودم 

دقیقا فکرم همینه متاسفانه

واییییییی😭

حیف چقدر موقعیت داشتم چرا زن این شدم 

2740
خب چرا باهاش نامزد کردی؟ چه ویژگی خاصی داشت؟

اولش ازش بدم میومد 

نمیدونم زد عاشقش شدم 

این کلا پسر ارومیه من دختر پر انرژی بودم ولی افسرده ام کرد واقعا 

بنظرت دوسم داره

واقعا اینم بگم عا مثلا وقتی پیش دوستاشه الکی برای من قیافه میگیره  مثلا بیمارستان میبینمش زنگ ...

اره به نظرم دوستاش بهش خط میدن 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

شوهر من و خودمم نمیندازم مهم مگه حلقه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
خوب که نمیدونم ولی خب کلا آدم مغروریه مثلا ناراحتی من براش مهم نیس میگه بزرگ شو بیا یا اصلا تو فاز ...

اختلاف سنی دارین شاید 

منم 12سال کوچیک ترم شوهرم میگه عشق و عاشقی همش کشک و ‌....... فک میکنه این کار ها بچگانه اس

شوهر من و خودمم نمیندازم مهم مگه حلقه

توی محیطی که پر از دختر مجرد مهم نیس؟

2706