2733
2734
عنوان

نامزدم حلقه نمیندازه

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 53 پست
دقیقا چون تا ۳۰ سالگی دانشجو میره بیمارستان این عمل اون عمل همش به خودشم میرسه  منه خاک بر سر ...

حالا خودتو زیاد ناراحت نکن

ممکنه اینجورم نباشه ما فقط احتمالات رو میگیم

{ خانم هستم }

اینجا دیدم دخترا کراش میزنن رو یه پسر همه بهش میگن ببین حلقه داره یا ن.پس اکثرا حلقه رو نشونه تعهد میدونن . ولی گیر نده بهش توام ننداز بگو اذیتم میکنه عادت ندارم 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اینجا دیدم دخترا کراش میزنن رو یه پسر همه بهش میگن ببین حلقه داره یا ن.پس اکثرا حلقه رو نشونه تعهد م ...

براش مهم نیس من بندازم یا نه 

میگه اینا برای بچه هاست من حساس نیستم زنم حلقه داشته باشه یا نه ذهن تو کثیفه 😭

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
براش مهم نیس من بندازم یا نه  میگه اینا برای بچه هاست من حساس نیستم زنم حلقه داشته باشه یا نه ...

خب پس کلا بیخیال این موضوع بشو. اون فکری ک تو سر توعه تو سر اون نیس. دوستاش و اطرافیانش میدونن متاهل دیگ. عقدی؟ اگ اره زیاد بهش گیر نده بزار خودش باشه ک بشناسیش تا زیر یه سقف نرفتی

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
خب پس کلا بیخیال این موضوع بشو. اون فکری ک تو سر توعه تو سر اون نیس. دوستاش و اطرافیانش میدونن متاهل ...

اره دوستاش میدونن 

دوستای جالبی هم نداره 

کلا اینا توی دانشگاه یه اکیپ بودن که دوستاش دختری نبود باهاش نباشن 

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
عزیزم میشه درخواست دوستیم رو قبول کنی ازت چندتا سوال دارم🥲

اینجا بپرس گلم من درخواست قبول نمیکنم🧸🩵