2737
2734

از دست دادن بچم که بعد ۶سال دوا و دکتر و دوندگی خدا بهم داد و بعد گرفتش 

"قوی ترین دارو همین قرص بودن دلمون به خداست🙂💙"  آگاه باشید که تنها با یاد خدا دلها آرام میگیرند"خدا  جونم شکرت خیلی دوستت دارم،🥰🌿💙.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا میدونه چقدررررررررررررررررر احتیاج دارم با یه مشاوره حرف بزنم ولی دستم خالیه

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  
2731
خدا میدونه چقدررررررررررررررررر احتیاج دارم با یه مشاوره حرف بزنم ولی دستم خالیه

بخدا شده ادم از هر خرجی بزنه ولی با مشاور صحبت کنع

تو همانی میشوی که می اندیشی!

کنار نیومدم تحمل کردم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740

با مطالعه که تونستم روحمو قوی کنم و اعتماد بنفسمو افزایش بدم

و اینکه بدونم تفکرات ما در حد همون فکر هستن و واقعی نیستن پس بهشون بها ندادم ودر حال زندگی میکنم و ناراحت گذشته و نگران اینده نیستم

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
بخدا شده ادم از هر خرجی بزنه ولی با مشاور صحبت کنع

من رفتم پیش یه تراپیست یه راه حلای مسخره ای داد که با یه تراپیست دیگه صحبت کردم گفت این چرت و پرتا چیه بهت گفته میتونستی ازش شکایت کنی گفتم بیخیال اهل نون بری نیستم

🌿🌀🔴هر کی لایک کنه خره🔴🌀🌿جواب افراد بی شعور داده نمیشود🙂
من رفتم پیش یه تراپیست یه راه حلای مسخره ای داد که با یه تراپیست دیگه صحبت کردم گفت این چرت و پرتا چ ...

اره بد و خوب دارن اینام ددسته

تو همانی میشوی که می اندیشی!
2706