2752
2734
خب کی بوده؟چجور حل شد منم لازمه برم

خیلی داغون بودم فکرای افتضاحی میومد تو سرم شب و روز گریه

سرچ کن ذهن نو زنگ میزنی برات رزرو میکنن همون روز حرف میزنی

اگر با تراپیست حرف نمیزدم هنوز همون بودم

تو همانی میشوی که می اندیشی!

طلاق،واین که شوهرم راحت منو کنار گذاشت رفت پی هوا و هوس ،داغون شدم

اون قسمت از زندگیم که یه بدشانسی بزرگ آوردم ،خیلی درد داشت ،خدایا به یه قسمت دیگه از زندگیم یه خوش شانسی بزرگ بده،که خیلی ذوق داشته باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه روحی نمونده که بخواد درد بگیره

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

درد روحی که خیلی عذابم میده همین ترس از رانندگیمه که هم خودمو عقب گذاشته هم بچه مو ، اینکه نمیتونم دارم زجر میکشم و واقعا داغونم که کاری از دستم برنمیاد براش

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13535028/%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%d8%aa%db%8c?page=1

بدترین درد روحیم وارد شدن ب رشته ای ک علاقم نبود و استعدادشم نداشتم هر روزم تو دانشگاه شکنجه بود درساشو نمیفهمیدم واحداذو ب زور پاس میکردم اصن یه وضعی

براتون آرزو میکنم هیچ وقت حروم نشید ، حروم آدم اشتباه ، مکان اشتباه ، رشته اشتباه و ... :)                
ی سوال بپرسم ؟ تراپیست چیکار می‌کنه ؟ در باره اون موضوع حرف میزنی باهاش یا راهکارم میده.؟

هر چیزیو میتونی بهش بگی احمقانه ترین فکرت رو حتی

من خودم دانشجوی روانشناسی ام کلا مشاوره رو خیلی قبول دارم و واقعا ب کارم هم اومد

قضاوتت نمیکنه بهت گوش میده و بهت راهکار میده یا چیزی میگه ک فکرت عوض میشه و از دید بهتری ب موضوع نگاه میکنی

تو همانی میشوی که می اندیشی!
2706