2733
2734

از دست دادن بچم که بعد ۶سال دوا و دکتر و دوندگی خدا بهم داد و بعد گرفتش 

"قوی ترین دارو همین قرص بودن دلمون به خداست🙂💙"  آگاه باشید که تنها با یاد خدا دلها آرام میگیرند"💙به آسمان خیره شده ام و منتظر معجزه ام 🙂.خدایا به من هم فرزندی سالم و صالح عطا کن الهی آمین😊🌸."در خواست دوستی از طرف آقایون پذیرفته نمیشه🙏"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا میدونه چقدررررررررررررررررر احتیاج دارم با یه مشاوره حرف بزنم ولی دستم خالیه

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  

زیاد بوده 

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  
خدا میدونه چقدررررررررررررررررر احتیاج دارم با یه مشاوره حرف بزنم ولی دستم خالیه

بخدا شده ادم از هر خرجی بزنه ولی با مشاور صحبت کنع

تو همانی میشوی که می اندیشی!

کنار نیومدم تحمل کردم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

با مطالعه که تونستم روحمو قوی کنم و اعتماد بنفسمو افزایش بدم

و اینکه بدونم تفکرات ما در حد همون فکر هستن و واقعی نیستن پس بهشون بها ندادم ودر حال زندگی میکنم و ناراحت گذشته و نگران اینده نیستم

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
بخدا شده ادم از هر خرجی بزنه ولی با مشاور صحبت کنع

من رفتم پیش یه تراپیست یه راه حلای مسخره ای داد که با یه تراپیست دیگه صحبت کردم گفت این چرت و پرتا چیه بهت گفته میتونستی ازش شکایت کنی گفتم بیخیال اهل نون بری نیستم

هر کی لایک کنه خره ✅🔵🟪🟡🟥جواب افراد بیشعور داده نمیشود✅🔵🟪🟡🟥
من رفتم پیش یه تراپیست یه راه حلای مسخره ای داد که با یه تراپیست دیگه صحبت کردم گفت این چرت و پرتا چ ...

اره بد و خوب دارن اینام ددسته

تو همانی میشوی که می اندیشی!
2706