2737
2734
عنوان

بیماری دو قطبی پدر باعث سلب حضانت میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بیمارستان چجوری میتونم پرونده ش رو بگیرم ؟الان هم میتونم ملاقاتش با بچه رو محدود کنم ؟

جزئیات رو نمی‌دونم اما اگر ثابت کنی شوهرت پرونده پزشکی داره تو دادگاه 

حتی اجازه ملاقات پدر به بچش رو نمیدن 

خالم شوهرش همچین حالتی داشت خودش پرسیده بود

بنظرم با وکیل خوب صحبت کن 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
وای خیلی بده  منم یکی از اشناهامون اینطور شده بود میخواست پدر و مادرشو خفه کنه... خیلی وحش ...

دو قطبی با دیوانگی و جنون فرق داره ها تا اونجایی که می دونم شیداییه به جور حالی به حالی شدن

یه برهه پر انرژی و اینکه خودشونو خیلی دست بالا بگیرن خودشیفتگی و کارای عجیب غریب بکنن رو حساب اینکه علامه دهرن و یه برهه افسرده و مغموم و مدام بغض دارن

2731
شما وکیلی؟

وکیل نیستم اما خالم همچین مشکلی با شوهرش داشت 

خودش پرسیده بود 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
2740
بیمارستان و دکترش بهم مدارک ش رو نمیدن چجوری باید بگیرم ازشون ؟

بله باعث سلب حضانت میشه

اگر بیمارستانه یه پولی به آبدارچی کسی بده بهت میده

اگرم نه از قاضی دستور بگیر به اسم همون پزشک و بیمارستانی که می دونی

وکیل داشته باشی خیلی راحت درستش می کنه

و خدا برای من کافیست.....
چجوری مدارکش رو از بیمارستان بگیرم بهم نمیدن عزیزم؟

با حکم دادگاه فکر کنم باید بری بیمارستان. وکیل گرفتی؟ وکیلت بهتر میتونه راهنماییت کنه. شما تو دادگاه باید این ادعا رو مطرح کنین. بعد دادگاه یه حکم بهتون میده که ببرین بیمارستان. چون اطلاعات بیمار محرمانه‌ست فقط با حکم قضایی میشه بهشون دسترسی پیدا کرد.

چجوری مدارکش رو از بیمارستان بگیرم بهم نمیدن عزیزم؟

بیمارستان ک ندارک بیمارش رو ب شما نمیده

باید دادگاه بخواد از بیمارستان تا ندارک رو بفرسته براشون

سلام.هر سوال حقوقی دارید بپرسید یا خصوصی پیام بزاریدحتما راهنمایتون میکنم💛💛💚💚
2706