2733
2739

همین هفته تمامه فکر کنم

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شیراز و مناطق جنوبی کلا فقط تا روز معلم مدرسه رفتن دیگه تعطیل شدن

من جنوبم گفتن تا یک خرداد این هفته امتحانات شروع شده اکثر مدرسه ها امروز اولین امتحانشونه

منو تهران منو دلشورهای ناتمامش ...
2740
شیراز و مناطق جنوبی کلا فقط تا روز معلم مدرسه رفتن دیگه تعطیل شدن

نه بابا مدرسه دختر من هنوز تعطیل نشدن 

حتی کلاس اولیهاهم هنوز مدرسه میرن

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
نه بابا مدرسه دختر من هنوز تعطیل نشدن  حتی کلاس اولیهاهم هنوز مدرسه میرن

جدی چ خوب ماانگاری خستن روز معلم جشن گرفتن تعطیلش کردن منم دوس داشتم پسرم کلاس پنجم تا خرداد بخونه حداقل 

نه بابا مدرسه دختر من هنوز تعطیل نشدن  حتی کلاس اولیهاهم هنوز مدرسه میرن

واای برعکس ما دلمون میخواد زود تعطیل بشه راحت شیم😅

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2706