2737
2734
عنوان

پریشب شوهرمنو با سیلی زد

| مشاهده متن کامل بحث + 3211 بازدید | 132 پست
چون‌همسرم دیوانه است عصبانی باشه هیچ کس حتی مدر ومادر خودش نمیشناسه و اینکه مم گفتم اجاره نمیام این ...

شما همه  ی اینارو میدونی؟ 

تو دوران عقد که بهترین و شیرین ترین دورانه کتک هم میزنه اما باز هم سکوت میکنی؟ 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه با دوتا  النگو و یه گوساله میشه زمین خرید؟؟؟؟

میخواد حروم کنه اصلا بهش نده

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2731

اصلا من‌دوس ندارم امسال برم خونه ام

من یک آدم‌شلخته و ست پا چلفتی هستم ک درس هم بیاد ک واقعا نمتونم

میگم درس تمام بش بعل میگه ن من از این بدم میاد ب خواسته تم توجه نمیکنه بعد هم زد طلب کارم بود من اگ اینجا اومدم این ور هم نگاه نمیکنم عوضی دست و پهلوم نابود کرده روانیه کلا عصبی بش هیچ کس نمیشناس

نمیخوام مستاجر باشم من اصلا دانشجو هستم نمیخوام ب این زودی برم سر خونخ زندگیم دست پاچلفتی هستم نمتون ...

گلم همین طوری چهار سال عقدی بازم میخوایی عقد بمونی ؟؟ خیلی طولانی میشه که. 

مستأجری سخته قبول دارم. تو این چهار سال پس چیکار می‌کرده چرا خونه رو نساخته. جهیزیه هم که نخریده. 

غلط کردزدطلاخودت دوست نداشتی ازالانم تاعیدخیلیه نشین غصه بخور همسرتم نمیتونه توروبزورببره  اون دوره ادما خرکش میکردن گذشته

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2740
نمیخوام مستاجر باشم من اصلا دانشجو هستم نمیخوام ب این زودی برم سر خونخ زندگیم دست پاچلفتی هستم نمتون ...

خیلی اعتماد به نفست کمه میگی هی گفتم تا منو زد یعنی ایراد از گفتن خودت میدونی 

دختر ننه بابای تو بهش بدکار نیستن که طلا بهش بدن اصلا طلا رو نیار خونت ،چون چشم اون به طلاس مگه طلا خریده که انتظار داره 

بعدم اینکه خب بگو من فعلا عروسی نمیخوام توام گوه میخوری مغروری ،ادمی که پول نداره گوه میخوره زنشو کتک بزنه و مغرور باشه 

برو باهاش قهر کن به ننه بابات بگو حالشو بگیرن دستش بشکنه ایشالله 

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
اصلا من‌دوس ندارم امسال برم خونه ام من یک آدم‌شلخته و ست پا چلفتی هستم ک درس هم بیاد ک واقعا نمتونم ...

نترس عرضه نداره امسالم ببرت خونت 

با دوتا النگو نمیتونه خونه بسازه چرت و پرت میگه 

اصلا من‌دوس ندارم امسال برم خونه ام من یک آدم‌شلخته و ست پا چلفتی هستم ک درس هم بیاد ک واقعا نمتونم ...

عزيزم چرا ازدواج كردي؟! وقتي عقد كردي فكر نكردي دانشجو هستي و دست و پا چلفتي ؟! بري سر خونه زندگيت همه چي رو ياد ميگيري نگران نباش سر اين چيزا نه نيار! 

وقتي زنش شدي نديدي خونه نداره؟! خب الان چطوري خونه بسازه ؟؟؟؟ بهونه نيار ، دلت باهاش نيست؟! 

2706